Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néha nem látom az arcom...

Néha nem látom az arcom valami szépnek, segítene az, ha jobban belemerülnék az arcápolás témába?

Figyelt kérdés

Alapból nincs magammal semmi bajom, udvarlóim is mindig voltak, nem vagyok csúnya. Általában nem szoktam sminkelni, csak nagyon ritkán a szememet, tust és szempillaspirált használok. Nem használok rá semmi extrát, néha kenek rá egy természetesebb összetevőkből álló nappali arckrémet és sima vízzel mosom csak, mert a szappan nagyon szárítja. Nincsenek bőrproblémáim.


Van, hogy belenézek a tükörbe és tetszik az arcom, egyből az jut eszembe, hogy nincs is szükségem sminkre, teljesen jó vagyok natúrban is. Viszont nem tudom miért, de néha előfordul ennek az ellenkezője is, belenézek a tükörbe, nem látom magam szépnek, férfiasnak látom az arcom és azon gondolkodom, hogy a srácoknak mi a fene tetszhet rajtam... Kisminkelem magam és úgy se vagyok elégedett a látvánnyal.


Konkrét okát ennek nem tudom, nem szoktam instalányokat nézegetni és féltékenykedni rájuk meg semmi ilyesmi.


Mit csináljak, hogy ez az érzés elmúljon? Arra gondoltam, hogy ha esetleg több arcápolási terméket használnék, akkor szebben nézne ki a bőröm és talán az segítene... Nincsenek pattanásaim meg semmi ilyesmi, de talán jó lenne, ha kicsit egységesebb színe lenne és nem szeretnék BB krémet vagy alapozót használni.

Az a baj, hogy konkrétan nem is tudom megfogalmazni, hogy hol látom a problémát, bocsi ezért... :( De talán közületek is volt már valaki így, örülnék ha kapnék pár tippet, hogy mivel tudnék picit javítani a helyzeten.


20L


2020. máj. 19. 21:39
 1/2 anonim válasza:
használj hámlasztot the ordinary aha savas hámlasztójàt csodát művel mellé pedig fényvédőt hidratálót és s bőrtípusodnak megfelelő lemosót. hámlasztot maximum egy héten kétszer használj attól függ hány százalékos a the ordinarynak van glycolic acid hamlasztoja mindennap hasznalom mert gyenge viszont csodàt muvelt egysegesiti a bort baba borom van. melle reggel hidratalok plusz fenyvedo. es este pedig lemoso es hamlaszto es hidratalo! ez a tuti! nagyon szivesen!!
2020. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én heti 1x peelingezek, főleg bielenda termékeket használok.

Először lemosom az arcom a géllel, utána peeling.

Peeling után mindig tonizálok, hogy a ph-t visszaállítsam.

Ezután felteszek egy hidratálót.

Szeretem az Ilcsi termékeit is, főleg a csipkebogyós bőrradírt, nagyon jó illata van :)

Néha micellás vizet is használok, Mixától. Igazából itt mindegy milyet veszel mert az összes kb ugyanaz.

Sminknél korrektort használhatsz, esetleg szem alatti karikákra.

Szemöldököd szoktad festeni?Az nagyon feldobja az arcod, keretet a neki.Sokat változtat hidd el. :D

Ha kicsit be akarsz ruházni akkor 1D szempillát csináltathatsz, az nem annyira drága és a "természetes" kategóriában van.

Ha van pár kérdésed akkor írj privátban, kozmetikus tanuló vagyok :)

2020. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!