Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítene nekem összeáll...

Valaki segítene nekem összeállítani egy arcápolási rutint?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Szeretnék sokkal több hangsúlyt fektetni a bőröm ápolására, de nem értek hozzá annyira. Nyilván utána olvastam de nem vagyok biztos magamban, félek, hogy elrontok valamit.

Zsíros, mitesszeres, tág pórusú bőröm van. Ritkán van néhány pattanásom. Nagyon zavarnak a jól látható, fekete színú mitesszerek az orromon, azokat szeretném leginkább eltűntetni.

Használok micellás vizet sminklemosáshoz, krémes vagy habos arclemosót (hozzás foreo szerű arctisztító gépet) heti 1-2szer bőrradírt, tonik szerű arcpermetet és mitesszerekre való arckrémet is. És agyagos arcamaszkot, vagy a Lush Mask of magnaminty-jet is szoktam használni. (Minőségi termékek, Lush, Uriage, Mario Badescau)

Az AHA, BHA hámlasztókat hallottam jónak. Mire kell velük figyelni, hogyan kell őket használni? Napvédő is kell melléjük? Konkrét márka konkrét termékét tudnátok ajánlani?

Valamint Niacinamide tartalmú termék? Az Ordinary Niacinamide+Zinc szérumát használtam, de nem igazán működött nekem pedig egy egész üveggel elhasználtam.

C vitaminos szérum, készítmény?

Minden segítséget, tippet nagyon megköszönök, ha van kedvetek segíteni. Kérlek ha nem tudsz, nem akarsz segíteni, vagy hülyeségnek tartod, ne írd meg, inkább csak pörgess tovább. Köszönöm!



2020. máj. 4. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Youtube.


Van kismillió "bjútivieó".

2020. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi, én nagyon akarok neked segíteni, de látatlanban ezt nem lehet. Most mindenki idepötyögheti, amit használ, és ami neki jó, de az neked nem biztos, hogy jó lesz.


Nekem volt még 120 éve egy 3 lépéses rutinom, és ahogy megjelentek a szérumok, elolvastam, mire valók, több forrásból utánuk néztem (nem youtube, cikkek), kipróbáltam, és ami bejött, azt használom most is.


Írod a C vitamint. Szeretnél használni? Olvastál róla jókat, ami bejön neked?


"Mire kell velük figyelni, hogyan kell őket használni? Napvédő is kell melléjük? Konkrét márka konkrét termékét tudnátok ajánlani?"


Nézd csak:


[link]


Kis pluszjeleket legörgeted, és több választ kapsz, mint ahány kérdésed van.

2020. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Én a Pompom termékeket tudom ajánlani. Nekem nagyon bejöttek. Magyar márka és nem is drága. Ha felmész a honlpjukra akkor ki tudsz tölteni egy bőrtípustesztet, ami alapján be tudod azonosítani a bőröd típusát. És így sokkal egyszerűbben tudsz keresgélni a termékek között.
2020. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne halgass itt senkire. A mario badescue tele van parfümmel és alkohollal csak bántja a bőrödet. A radír mikrosérüléseket okoz, azt se használd. Csekkold mindenedet hogy van e benne alkohol, parfüm, vagy parabének. Lusht sem ajánlom de a maszk csak 10 pec úgyhogy mindegy. Skinsmart oldalán sok jó dolgot tudhatsz meg, és ha beszelsz angolul nézd hyramot. Ami használ a zsíros bőrre egy géles arclemosó, könnyű hidratáló, és spf

Ez az alaprutin. Utána, a zsírosodásra használhatsz niaciamidot, szalicilsavat, kémiai hámlasztókat. Egy csomó klassz dolgot, csak nézz utána rendesen

2020. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!