Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt, hogy véletlen rossz...

Volt, hogy véletlen rossz árnyalatú alapozót hoztatok el mit lehet ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egyszer véletlen Medium BB krémet hoztam el... Pedig tudom, hogy a világos sorból vettem ki. Azt akkor visszavittem, blokkal, kibontatlanul a Dm-be és azt hazudta, nem cserélik ki...


Meg egyszer 1C alapozót hoztak az 1N helyett, azt sem tudom, hogyn, de gondoltam elhasználom... Viszont egyszer próbáltam, a színe jó, de olyan természetellenes rózsaszín lett a fejem, nem illeszkedett az arcomhoz.. Azt krémmánián adtam el féláron!


Meg egyszer egy Max factor Mineral abból a megvilágosabbat, hát az még a nyári lebadnult színemhez is barna volt, azt is féláron adtam el....


Meg egyszer beruháztam egy Estée Lauder Double Wear-re... 1N1 nagyon narancssárga, beleül a ráncokba, maszkhatás... Azt ugye rendeltem, nem lehetett akkor még világosabbat venni, azóta is megvan...


Viszont azt nem hiszem el, hogy mikor azonal észreveszed, hogy véletlen risszat vettél le, másnap vagy aznao visszavuszed, blokkal, sértetlenül, miért nem cserélik ki... Ez nem a szín lett rossz, hanem rosszat emeltem le...


2020. máj. 20. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Catrice alapozót néztem be, hiába próbálgattam a boltban, olyan idióta lámpák vannak hogy semmit nem látok.

002 helyett hoztam 020-asat

A végén vettem hozzá világosítót.

Kicsit sajnáltam mert nagyon jó alapozó.

2020. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen . Megtortent . A borszinemhez kepest joval sotetebbet sikerult vasarolnom . Sajnos azota sem hasznalom
2020. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer is vettem a bőrömnél sötétebb színű alapozót.

Az egyik talán még használható is, mert csak egy árnyalat, de a másik borzalmas, indián rézszínű :D ebből is látszik, hogy mennyire rosszak a drogériákba a fényviszonyok.

Amelyik csak egy árnyalattal sötétebb, odaadtam egy barátnőmnek, akinek jó lett. A másik azóta is a sminkes szatyrom alján van, lassan ki fogom dobni.

2020. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De olyan csak egyszer, hogy a legvilágosabb is sötét... Viszobt én véletlen rosszat hoztam, amit azonnal vissza is vittem és nem cserélte ki, ki sem próbáltam...
2020. máj. 20. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Az Estée Laudernél is, rossz színkódút rendeltem. Még aznap telefonáltam, másnap már jött is érte a futár (10-20 ezres alapozóknál nem szeretek kísérletezni a világosítással/sötétítéssel, kevergetéssel).

Olcsóbb termékeknél meg veszek világosító/sötétítő cseppeket, és azokkal oldom meg a korrekciót.

2020. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez komoly? Nekem dm-ben nem adtká vissza még aznap... A Double Eeart meg sem lróblátam visszaküldeni, ott porosodik...
2020. máj. 20. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért a DM és az EL nem ugyanaz a szint. :)

A DM-be én nem is járok már, mert a biztonsági őr úgy jött utánam mindig, mintha korábban a fél árukészletet a táskámba pakoltam volna. Amikor ezt szóvá tettem, még ő volt felháborodva, hogy neki ez a munkája... Oké, de pl. a Zarában is van biztonsági őr, de sosem lihegett a sarkamban és teljesen észrevétlen.


Az Estée Lauder meg egy komolyabb üzlet, bolt, náluk tényleg az a fontos, hogy a vásárló maximálisan elégedett legyen.

2020. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk én Notinóról rendeltem az EL-t....


Nálam ez a Rossmannal volt, ezért járok a Dm-be, ott kedvesek!


De a Rossmannban ez szerintem előírás. Évek óta nem járok ezétt, mert gimis koromban nagyon sokszor megaláztak, volth, ogy addig nem emgedtek sme fizetni, sem távozni, mint a kamera megnézése után a biztonsági őr jelt nem adott... Én meg a kollégium miatt mimdig 10.000 forintokat hagytam ott, nem voltam kénytelen még ezt is elviselni...

Most ósszel Glamour napok miatt tévedtem be, új üzlet, ugyanazt csinláta, követett, tiszteletlen vot, a nyakamba lihegett, majdnem odabasztam elé a kosaramat, hogy pakolja vissza, meg sem vettem mindent, mert elegem lett... Konstatáltam, hogy semmi nem változott 5 év alatt... Írtam is ide kérdést, mert nagyon megviselt, hogy otthagytam 20.000 forintot, ezt csinálta... A pénzemért úgy kezeltek, mint egy közönséges tolvajt, pedig csak a kuponik miatt vettem annyit, meg néztem körbe, meg miért ne lehetne? Nem is tébláboltam sokat, azonnal célirányosan leszedtem, amit akartam, mégis a nyakamba lihegett, szószerint...


Meg az Auchan biztosági őre csinlája ugyanezt a plázánkban, amint belépek reggel egy italért, követ sorról-sorra, még elérek az üdítőkig. Pofátlanul, kb. 20 alkalommal eljátszotta...


Soha nem loptam semmit, meg sme próbálnám, annyit nem ér, de ilyen meg sem fordul a fejemben, ha nincs rá pénzem, nem veszem meg..

2020. máj. 21. 09:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Plusz nekem ez az EL nem vált be, szerintem túl száraz a bőröm hozzá, pedig hidratálom, mde alapból nagyon száraz és a szín sem volt jó!
2020. máj. 21. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!