Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véletlenül a sötétebb árnyalat...

Véletlenül a sötétebb árnyalatot vettem? (BB-krém)

Figyelt kérdés

Vettem egy Garnier BB-krémet, de valahogyan rosszul néztem, és a light helyett a medium árnyalatot vettem le a polcról. Nem tudom, hogy a világos milyen lett volna, de ez nekem egy kicsit sötét. Púderrel esetleg világosíthatom kicsit az végeredményt, de nem akarok viaszbábú kinézetet, ezért kéne valami megoldás. Van bármi ötletetek, hogy hogy lenne érdemes felhasználni?

Körülöttem lévőknek is mind világosabb árnyalatú bőre van/van kedvenc bevált alapozójuk/ BB-krémük.

Esetleg valahogy lehet világosítani? Lol, nem hinném amúgy. :D



2018. nov. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem add el kremmanian, és vegyél világosabbat Belole.
2018. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. nov. 19. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Catrice-nek vannak világosító cseppjei, járj utána krémmánián. :)
2018. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg jó ötlet!
2018. nov. 19. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam még, hogy más hidratálóval keverték össze (fehér színűvel), így értelemszerűen világosabb lett a színe, DE nem tudom, hogy ez pl az amúgy is "nem porcelán"-fedését mennyiben befolyásolta, meg ilyenek.
2018. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy próbàt ez is megér, köszi :)
2018. nov. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!