Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy mellek közötti kellemetle...

Nagy mellek közötti kellemetlen szag megszüntetésére kenős dezodor megoldás lehet?

Figyelt kérdés
Naponta zuhanyzok, de ígyis kellemetlen szagot észlelek. Valami javaslat?

2020. máj. 20. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ezt inkább gomba okozza, nem?

Nézz utána!

2020. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő melltartó? Van az a típus, ami szarul szellőzik.
2020. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tapasztaltam ilyet. Vagy valami bőrfertőzés lehet vagy rossz anyagú melltartót hordasz
2020. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bepállik néha, ha olyan fazont veszek fel, ami összenyomja őket. Hintőport használok emiatt.
2020. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is egy bőrgyógyásszal érdemes megnézetni, azt hiszem van valami külön erre való por állagú készítmény amit felírnak ilyen esetekre. (lehet vény nélkül is lehet kapni) Addig is szerintem inkább hintőpor, az izzadásgátlótól szerintem nem oldja meg.
2020. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!