Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pakolások váltak be...

Milyen pakolások váltak be nektek eddig hajra, és arcra?

Figyelt kérdés
Probaltam mar a ricinust, rizsvizet, mindenfele balzsamot. Arcra is sok sok mindent. Nektek mi az ami ugy igazan bevált?

#haj #ápolás #pakolás #arc #kence fince #rövid csúnya haj
2020. máj. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hajra kókuszolajat csináltam, raktam bele kevés olívát, talán tökmagolajat is. Kevés citromlét és mézet. Nekem nagyon jó puha lett tőle a hajam, jobb mint bármelyik balzsamtól
2020. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Valakinek még esetleg?
2020. máj. 22. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

arcra szeretem az ilyen fekete maszkokat, garnier amit lehet bőrradírként is használni naponta nekem az bevállt. Nekem utána sokkal puhább és tisztább hatást kelt a bőröm, mert alapból nagyon durván zsíros és miteszeres vagyok. Szoktam havonta 1-2 alkalommal koreai maszkokat felpakolni, azok nem tudom hogy hatnak e, de tök jó érzés :D

Hidratálónak egy the ordinary termék vált be nekem

2020. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Én csak természetes anyagokat használok.


Arcnál először bőrradírozok, amire két receptem is van (később leírom), majd hideg vízzel lemosom és a kicsit nedves arcom bekenem 100% aloe verát vagy avokádóolajat (hidegen sajtolt és megbízható helyről).


Hajra pedig kókuszolajat, ricinusolajat (ezzel vigyázni kell, mert ragad és nehéz kimosni a hajból, de nagyon jót tesz, pici mézet, mandulaolajat és E-vitamint keverek össze. Ezt hagyom hatni olyan 1-2 órán át (ezért heti egyszer csinálom hétvégén), majd alaposan lemosom. Utána hajvégápolót szoktam használni nedves és száraz hajra is. Pluszban használok halolajat és sörélesztőt is naponta.



Bőrradír receptek:

- Nádcukor, méz, 100% citromlé. Nedves arcra vagy testre kell rákenni a keverékből és pár percig finoman dörzsölni.

- Kávézacc, nagyon kevés erős feketekávé és valamilyen hidegen sajtolt olaj. Nálam az avokádóolaj, olívaolaj és a kendermagolaj jöttek be a legjobban. Viszont ennél csak annyi folyadékot szabad a kávézacchoz önteni, hogy a bőrről ne peregjen le a massza. Mivel a folyadékok elég sikamlósságot adnak, így nem fontos a nedves bőrre kenni, de úgy tudom ajánlott, mert a nedves bőr könnyebben beszívja a tápanyagokat is.

2020. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Arctisztítónak kávézaccot szoktam keverni az arckrémembe. Csak abba az adagba amit épp használok. Jól bedörzsölöm, fent hagyom picit és leöblítem iszap szappannal. Nagyon jó.


A hajamra ricinust teszek (csak a tövére), a teljes hosszára méz + kefír keveréket, 40 perc után leöblítem. Hagyom magától megszáradni. Már így is nagyon puha, de mielőtt teljesen megszárad még szoktam a végekre használni valami nem kiöblítős szérumot. Most a Kallos Hair Pro-tox Hair Bomb-ját használom.

2020. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!