Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként hogy érdemes elkezdeni...

Nőként hogy érdemes elkezdeni a teljes intim szőrtelenítést, otthon, borotvával?

Figyelt kérdés

Igazából teljesen még soha nem toltam le, ezért érdekel, hogy ki hogy csinálja.


Perverz üzenetet nem kérek, köszi. Ja és nem férfi vagyok, aki erre veri. Előre is köszi a válaszokat :)


2020. máj. 22. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pw9Hew9Ufvk

Szerintem itt mindent el mond róla a csajszi :)

2020. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben borotvát használnak, viszont én a cukorgyantára esküszöm.


A cukorgyanta a látszat ellenére jóval kevésbé fájdalmas és hosszú távon nem is drága szerintem. Annyi, hogy rá kell érezni, hogy hogyan csináld magadnak, hogyan tépd le a cukorgyantát. Nekem az vált be, ha a legjobban megpróbálom kiveszíteni a kezeld bőrfelületet. Fontos, hogy a szőr növekedésével ellentétes irányba kend fel a cukorgyantát és ugyanarra, de nyilván az ellenkező irányba szedd le.

Ami még fontos, hogy próbálj egyszerre kisebb felületeket gyantázni, úgy még kevésbé fájdalmas. Én mindenhol használom és nagyon szépen leszedi és hetekig jó is :)


Hajszárítóval felmelegítem a fém dobozát és abból szedek ki annyi gyantát, amennyire szükségem lehet. Nem kell sok amúgy.


Ha maradt rajtad pár gyantamaradvány, meleg vízzel nagyon szépen lejön.


Ha érdekel, akkor én ezt használom, nekem bevált, de persze kinek mi:

Alveola Waxing Cukorpaszta Soft, 1 kg

2020. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Előző válaszolónak: a gyantát a szőr növekedésével megeggyezően visszük fel és a szőr növekedésével ellentétesen a bőrt kifeszítve húzzuk le gyors mozdulattal. (Kozmetikusnak tanulok)


Én is inkább a gyantát ajánlom sokkal jobb tartósabb és a szőr nem borostásan nő vissza persze ez egyén függő (általában lábon nem borostásan nő vissza)

Nem csak az intim területre ajánlanám hanem lábra, karra, hónaaljra illetve bajuszra is.

2-3hétig tart a tartóssága és egész gyorsan meg lehet csinálni ha már gyakorlott az ember.


A borotvával könnyebben megvágod magad ott lennt ezert ha mégis a borotvát választod akkor óvatosan!

2020. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: és a cukorgyantánál is így tanultátok?
2020. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok:

3-as, a cukorgyantánál = cukorpasztánál hivatalosan a szőr növekedésével ellentétesen kell felkenni, legalábbis a leírásánál ez állt, nekem így teljesen be is vált.

Persze nem vagyok kozmetikus, valószínűleg jobban értesz hozzá, mint én, viszont ha a termékre ez van ráírva, akkor úgy gondoltam nem véletlen.

2020. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Szegény lányok, bárcsak lenne eggy kis önnálló gondolkodásuk, és nem befolyásolná őket a csupaszság
2020. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény emberek, akik a saját anyanyelvükön sem tudnak írni és beleszólnak mások dolgába, amikor semmi közük hozzá csak azért, mert valakik máshogy akarnak csinálni valamit és az ápoltság számukra a csupaszság odalent :)


* egy

*önálló

2020. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5-ös, valóban így van, ahogy olvastad. A hagyományos gyantával ellentétben a cukorgyantázásnál "fordítva" kenik fel a gyantát, tehát a szőr növekedésével ellentétes irányba.
2020. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor jó, köszi :D
2020. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire fáj, leginkább a kozmetikus szakértelmén múlik, nem a gyanta összetételén - meglátásom szerint.

Otthon nehéz jól gyantázni, erős szőrzetet meg aztán különösen.


Borotválni könnyű, de másnap már szúr és eleinte ki fog pattogni.

Próbáld ki, 5 perc az egészet lekapni, aztán majd meglátod.

3 pengés borotvák teljesen jók: gillette (férfi vagy nő igazából mindegy), eldobhatósat inkább ne, elég gagyik, főleg a "sajátmárkás". Egy kis áztató fürdés után érdemes sort keríteni rá, én tusfürdőt használok, nem feltétlenül kell borotvahab.

A kozmetikus 4 hetes szőrt tud legyantázni.

2020. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!