Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'Oréal Paris Casting Crème...

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Dúsabb,hátközépig érő hajam van, egy elég lesz vagy vegyek kettőt? Nektek hogy vált be? Megvagyok vele elégedve? Esetleg a Black cherry árnyalatot valaki kipróbálta?

2020. máj. 23. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem dús, barna, vállig érő hajam van, párszor használtam ezt a fajta festéket (egy sötétbarna, vöröses árnyalatot), nekem nem volt elég az egy flakon, de egyébként foltokban fogta csak meg a hajamat és nagyon hamar kikopott. Szerintem nem a legjobb, főleg az ár-érték arányt nézve. Viszont az árnyalatok szépek.
2020. máj. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Véleményem, hogy lány ne fesse a haját mielőtt nem őszül, én őszülő férfiként ezt használom, nem találtam jobbat, de korábban használtam már jobbat. Már tizenévesen volt ősz hajszálam, de mivel kb. tini arcom van még mindig, így hülyén áll hozzá az ősz haj.
2020. máj. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Őszülő emberként illene tudni olvasni és értelmezni, mielőtt ítélkezel. A Casting Creme Gloss színező, nem festék, tehát kopik a hajból. És ott van a dobozon, hogy AKÁR 70% őszhajfedés. Nyilván van ennél sokkal jobb ősz hajra.
2020. máj. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez a feketecseresznye arnyalat pont nem jo, mert nagyon termeszetellenes, es nekem nem mindenhol fogta be. Kesobb mar a hajamhoz kozeli arnyalatokkal probalkoztam, azok egesz korrektek voltak. Nem koptak ki amugy.

Egy probat meger, vegyel ket dobozt, mert nem lesz eleg egy hajadra.

2020. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!