Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a L'OREAL...

Mi a véleményetek a L'OREAL PARIS casting creme gloss 200 hajszínező festékről?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom rövidtávú színváltáson és eddig csak jókat hallottam róla. Még sose volt festve a hajam, ami sötétbarna színű, de szeretnék egy kisnideig feketét. Mit gondoltok visszanyeri a kopás után az eredeti színét? Már ha lekopik, de azt olvastam pár hét mosás után kijön. Köszi a válaszokat előre is! 17/L

2018. aug. 21. 17:36
 1/1 anonim válasza:

Rövidtávú színváltáshoz semmiképp nem ajánlom. Inkább olyannak, aki nem szeretne a közeljövőben megszabadulni a színtől.

Hajszínezőnek sem nevezném, mert valójában nem kopik ki teljesen a hajból.

Én a sötétbarna (korábban sosem festett) hajamat festettem mélyfekete (100) színre.

Az első alkalommal be sem fogta teljesen, nagyon foltos maradt. Gondoltam úgyis kikopik belőle, de nem így történt. Kb másfél hónapot vártam vele. Kénytelen voltam újrafesteni, mert nagyon csúnya lett.

Jelenleg próbálok megoldást találni arra, hogy hogyan tudnám visszanyerni az eredeti hajszínemet anélkül, hogy tönkretenném.

2018. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!