Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne kelljen 2 naponta hajat mossak?

Figyelt kérdés

2.nap már zsíros és elkezdem vakarni,amitől olyan, mintha korpás lenne.

Voltam vele speciális vizsgálaton, kaptam rá valami csodaszert, de nem vált be.

Már szinte mindent kipróbáltam, volt ami működött, de ahogy hozzászokott a fejbőröm, azonnal újra kezdődött a probléma.

Tudtok rá ajánlani valamit ami tényleg használt nektek? És könnyen beszerezhető.

Sajnos itt csak egy patika és egy Rossmann van, a közelben pedig nincs nagyváros, ahol be tudnék szerezni bármit is.

22/N


2020. máj. 25. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon.
2020. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én semmit nem találtam erre. Index fórumon követtem sokáig a szeborrhoeás dermatitisz topikot, de nem jutottunk semmi eredményre. Sokan vagyunk ilyen problémával. Száraz, mégis zsírosodik, viszket, feszül, aztán már hullik is. Én passzolo. Orvos sem tud mondani semmit. Csodaszereken is túl vagyok.


Étkezés az utolsó, amit még tesztelnék. Egy teljes allergia/intolerancia teszttel. Hátha ott van valami, amí így a fejbőrön csapódik ki. De az nem olcsó.

2020. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak az étkezés. :(

Nekem is ilyen a hajam.

Kismamaként diabéteszes lettem és nagyon oda kellett figyelnem az étkezésekre (csak minőségi kaja, semmi rágcsa, édesség, minimális szénhidrát)

Az arcom kitisztult a miteszerektől, a fejbőröm nem zsírosodott, mintha kicserélték volna. Szülés után ameddig tartottam a diétát maradt ez a csodás állapot, ahogy visszaszoktam a hétköznapi ételekre újra csupa zsír a fejem,pedig már én is kipróbáltam minden féle kenceficét.

2020. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az allergia vizsgálat sem mutatott semmit, igaz más célból csináltuk, de teljes vizsgálat volt. Ugyanilyen a hajam, vagyis még a 2. Nap csak picit csúnyább, de a 3. Naptól kezdve, nagyon csúnya. Én 2 naponta mosok hajat. Étkezéssel sincs probléma, sokszor nem is eszem zsírosat, ha meg igen, akkor nem többet mint más. Én ezt már elfogadtam, hogy ilyen a hajam sajnos.
2020. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj minden mentes sampont. De ne drogériásat. Szalonterméket mint pl, Wella, Alfaparf, Londa. Ezeket rendelni tudod.
2020. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!