Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akármivel szőrtelenítem a...

Akármivel szőrtelenítem a lábszáram olyan mintha szőrös lenne, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

A combomon se a karomon nincs ilyen problemam csak a labszarammal.

Barmivel szortelenitek borotva, szortelenito krem ott van a helye a szornek es olyan mintha szoros lennek. Zoldes barnas szinu kis potty van az egesz labszaramon.

Soha nem hordtam rovidet nagyon onbizalomhianyom volt, nem is zavart emiatt de mostmar szeretnek ruhat hordani csak most meg ez a dolog zavar.

Mas is van igy?

Mit lehet ez ellen tenni?

24l


máj. 15. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok nem tépik ki.

Ilyenekre az epilátor vagy gyanta való.

máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Epilátorral csináld vagy gyantáztasd.
máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kipróbálhatnád az IPL szőrtelenítőket. Nekem bevált.
máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is látszódik a szőrök helye, de halálosan leszartam mindig, emiatt hülyeség nem felvenni rövidet. És az túlzás, hogy olyan, mintha szőrös lennél. Esetleg önbarnítót próbálj ki, gondolom világos a bőröd, úgy jobban látszik minden.
máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasznalj börradirt.

Es probald ki az epilatort / gyantat. Amelyiket jobban birja a böröd,es a fajdalomküszöböd azt hasznald.

(Szerintem erdemes egy jo minösegü epilatort venni, amit hosszu evekig tudsz majd hasznalni - egyben megterül az ara is)

máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!