Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek mi a véleményete...

Lányok nektek mi a véleményetek a nature box szilárd samponjáról?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már többet, nem túl jó..:/ a legjobb még mindig az aliexpresszes 3 dollárért
2020. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Nature Box samponját már használtam, bár nem szilárd sampont, az nem tudom mi. :O De nekem nem vált be ez a termék, zsírosította az egyébként zsírosodásra hajlamos hajam.
2020. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Néhány hónapja ezt használom, és még mindig van belőle bőven, pedig én szerintem sokkal többet használok belőle, mint kellene, úgyhogy ebből a szempontból remek.

Nagyon hamar zsírosodik a hajam, ezt nem oldotta meg, úgy ahogy az előtte használt más samponok sem.

Többször előfordult, hogy úgy éreztem, nem tudtam kimosni rendesen, de amióta leöblítem utána almaecettel, azóta teljesen jó. Ez semlegesíti a szappant. Nagyon büdös, de miután kiöblíted és teszel rá amit szoktál - én hajolajat a végére, meg valami antifrizz sprayt - már semmit nem lehet érezni belőle.

Nem drágább, mint egy átlagos sampon, szerintem jó választás.

2020. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!