Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyes bőrtipusom van és ez...

Vb1986 kérdése:

Vegyes bőrtipusom van és ez miatt ha sminkelek az orromnal és az állammal hamlik a sminktol a bőröm. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyes? Úgy érted hogy kombinált?

Nem az alapozótól szarazabb, csak az adja ki a száraz részeket. Próbálj primert használni előtt. Vagy válta jobb alapozóra.

2020. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy leradírozom a bőröm (tudom, hogy ezt sokan nem ajánlják, de a homlokom máskülönben vállalhatatlan) és egy jófajta hidratálóval alaposan bekenem. Plusz az sem mindegy, hogy milyen az alapozó. Próbálj ki más fajtát.
2020. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orrom hámlik mindig sminkeléskor.. en alapozás előtt rakok egy nagy adag hidratáló arc! Krémet, várok egy kicsit, hogy beszívódjon és utána jó. Illetve oda kevesebb púdert is rakok
2020. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!