Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paco Rabanne, 1 Million...

Treblemaster kérdése:

Paco Rabanne, 1 Million parfümök közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ha többet tudtok mint én. Előre kérem ne ajáljatok és ne beszéljetek más parfümökről mert nem érdekel!

Szóval nekem jelenleg Basic 1 Millionom van. Viszont tudopm hogy van ennek egy Intense verziója illetve van még a 1M Lucky 1M Privé és a 1M Cologne. Leginkább az Intense és a Cologne érdekelne. Valakinek van olyanja? Ezek a verziók mennyivel erősebbek mint a Basic. Az Intense mennyivel erősebb mint a Basic? Többet tart? A Cologne verzió mivel tér el illatilag az eredetitól mennyivel tart többet. Illetve írhattok a Lucky és a Privéről is mert érdekel az is. Ami még fontos hogy ne vegyétek figyelembe az ár különbégüket vagy az árérték arányt mert nem számít nem lényeges számomra :)



2020. máj. 29. 19:57
 1/1 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

Amelyik jobban tetszik, neked kell szagolni egész nap :)


Személy szerint mindig újabb parfümöket igyekszem hordani, nem akarom, hogy öreg-illatom legyen, márpedig az 1 Million több mint tíz éves már.

2020. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!