Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy egy picit...

Mit tegyek hogy egy picit meggyorsítsam a hajnövekedésemet?

Figyelt kérdés
Szóval nekem átlagosan 1cm-t nő a hajam és voltam fodrásznál aki picit rövidebbre vágta a hajamm. Mit tegyek hogy gyorsítsak a növekedésén? Valami vitamin vagy termék érdekelne. Dússágával egyébként problémám nincsen.

2020. máj. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Farmasi foghagymas sampon termek család (nem foghagyma illatú csak a kivonat van benne). Nekem harom honap alatt 10 cm korul nőtt a hajam tőle, de azis lehet h kicsit többet. A Nutriol sampon is egyébként úgy hallottam hogy nagyon jó hajnövesztésre :)
2020. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fokhagyma*:)
2020. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a kávézaccos hajpakolás segített, pedig hormonális eredetű hajhullásom is volt :) kávézacc, 2 evőkanál olaj és 1 tojás
2020. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egy időben néha-néha csináltam ricinusolajas hajpakolást. Azokban a hónapokban gyorsabban nőtt, ráadásul sokkal puhább és fényesebb lett. Egyébként, ha gyorsan törik a hajad és sűrűn menned kell a fodrászodhoz vágatni a végéből, akkor ajánlom helyette inkább a hajtöredezést eltávolító gépet. Nekem most csinált vele kezelést a fodrász és látványos a különbség, felfrissült. Csak végig húzza a tincseken és eltávolítja a szálkásodást. A dússágát és a hosszát nem csökkenti:)
2020. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kofeines tartalmu sampnok,hair clinic vitamin,fejbőr maszirozása,kokusz olaj,ricinus olaj.
2020. jún. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!