Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Almabor ecet a gyorsabb...

Almabor ecet a gyorsabb hajnövekedésért?

Figyelt kérdés

(Fiú/20) Körülbelül egy éve kezdtem el növeszteni az akkor pár centis hajamat, és jelenleg a harmadik olyan fázisnál tartok, amikor irtó pancserül fest a séró. Természetes, hogy szeretném felgyorsítani a folyamatot, h mielőbb eljussak legalább a mini-gubacsig.


Rá is gugliztam a témára, és találtam is sok mindent, amit az áhított cél megvalósítására ajánlanak. Ezek közül választottam ki a legszimpatikusabbként az almabor ecetet. De gondoltam, mielőtt kidobok nemtudomhány forintot az ablakon, megkérdem a nagyérdeműt, van-e valami tapasztalat e téren?


2014. aug. 28. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom az almaecetre vagy kíváncsi, mert azt erjesztik almaborból. Mivel savas, jót tesz a fejbőrnek, selymes lesz tőle a haj és igen, nőhet gyorsabban. De egyébként nem drága, 1 liter 500 Ft kb, a márkásabból a 7,5 deci 700.

Hajmosásnál, miután kiöblítetted a sampont a hajadból, egy-két evőkanálnyit tegyél bele egy pohárba, öntsd fel melegvízzel, és folyasd rá a fejedre, miközben masszírozod a fejbőröd. Én is használom.

2014. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én évek óta használok almaecetet hajmosás után a fejbőrömre a korpa miatt és sajnos vagy nem sajnos de nem nő tőle a haja jobban, ugyanúgy 1 centi/hó, látom mivel festett a hajam.


egyébként nagyon olcsó és mivel savas tényleg jót tesz a korpás, kiszáradt fejbőrnek a lúgos sampon után. Szóval használni használhatod, de nőni nem fog tőle gyorsabban a hajad :)

2014. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!