Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első, otthoni festéshez...

Első, otthoni festéshez milyen festékeket ajánlotok sötétbarna(közel fekete,de mégse fekete) hajra?

Figyelt kérdés

Igazából egyedül festeném be. Nem akarom szőkére festeni.

Jó, tetszik a "narancssárga" vörös, meg a különféle "extrém" hajak, de az extrémet hagyom.

Platinaszőkét se akarok. Alapból nem tetszik.

Feketében gondolkodtam vagy abban, hogy csak a hajvéget festem be.

Nem szőkítenék sokat.(Gondolom, ha világosabbal akarom festeni a hajamat, akkor kell "szőkítés".)

Hol érdemes elkezdeni az ismerkedést a hajfestéssel ilyen feltételek (sötétbarna haj,első alkalom,kevés világosítás) mellett?


2020. máj. 31. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sötétíteni szeretnél,és nem zavar,hogy a napon esetleg vöröses fénye lenne,akkor én a helyedben henna-indigó keverékkel próbálkoznék. Ez nem roncsolja a hajad.
2020. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis mi lenne az elképzelés?

Szőkét nem szeretnél oké, de később mégis írtad, hogy vilagositani szeretnéd.


Én inkább azt javaslom, hogy dönts el, milyen hajszint szeretnél egyáltalán és utána jöhet a hogyan része.

2020. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan hajfesték kellene, ami nem túl drága, nem is nagyon károsító. Mindez mellett nem fog össze mindent.

A hajszín? Gondoltam arra,hogy az alját a hajamnak befestem feketével, de erről nem nagyon találtam képet.

Napi rutinba nem szeretném beilleszteni reggel a göndörítés-vasalás témakörét. (Habár, ez már nem a színről szól.)

Világosítást azért írtam később, mert tudom, hajamat kb. semmi nem fogja meg "csak úgy". :( Csak a fekete. De kezdésnek nem az egész hajamat festeném be.

Tetszik az ombre is, aminél mondjuk barna a teteje, egy ponton élénk piros, vége narancssárga vörös.

2020. máj. 31. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Első ÉS otthoni festésed lesz, ne ombre-val kezdd. Nehéz szépen megcsinálni, még a fodrászok is könnyen elrontják, pedig nekik nagyobb tapasztalatuk van.

Én pure color nevű hajszínezőt használok és anya is (mindkettőnknek én teszem fel), bár nem igazi hajfesték, de ajánlanám. Van ebben a termékcsaládban tényleges festék is, de arról még nincsen tapasztalatom.

( [link] )

2020. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!