Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ételfestékkel lehet hajat...

Ételfestékkel lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés
ételfestékkel be tudom a barna hajamat festeni pl zöldre ? vagy mivel ?
2010. júl. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én láttam egyszer youtube-n egy olyan videót ahol ételfestékkel festette be a csaj a haját. Semmi baja nem lesz a hajnak tőle, bár nem egy esztétikus látvány, olyan mintha össze lenne ragadva a , szóval elég érdekesen néz ki.:S Inkább vegyél hajszínezőt.:)
2010. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de az ételfesték csak a szőke hajat fogja be nem ? vagy befogja a barnát is ? belinkelnéd a videót lécci
2010. júl. 30. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a csajszi szőke hajú volt, de szerintem a barnát is befogja valamennyire. A videót meg nem találtam meg elég rég láttam. Végülis csak az volt benne, hogy a kezével felkente a zöld ételfestéket a hajára..
2010. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is lehet, fogni fog utána, tehát a párnádon reggel egy zöld folt lesz...
2010. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ételfestékkel bármilyen színű lehet a hajad.És igen,a barnát is befogja,szőkét is,vöröset is.A fekete is lehet szőke,a szőke is lehet sötétpiros,a vörös is lehet világoskék, és így tovább.Nem roncsolja egyáltalán a hajat,nem is ragasztja össze(csak annyi hogy valamivel felviszed a festéket a száraz hajra,kifésülöd és megszárítod)

A hátrányai azok hogy nem túl tartós és mindig újra kell festeni(pár mosás után fakulni kezd)és hajlamos kicsit beszínezni a füled,nyakad.

Viszont az egész csak 60 forintba fáj.

2012. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!