Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnáról-festett barnás...

Sötétbarnáról-festett barnás vörösről mennyire káros leszőkíteni a hajat?

Figyelt kérdés

Szóval már van minimum egy 10 cm lenövésem, ami sötétbarna, de ugye a többi az az október végi festett vörös maradványa 😅

Én viszont szeretném kékre festeni a hajam és így nem fog menni. Külön probléma, hogy leghamarabb három hónap múlva lenne csak időpontom. És most egy ideje gondolkodom azon, hogy otthon valaki segítségével megcsinálom. De szerintem ez elég rossz ötletnek hangzik. Mindenesetre egy ideje használok hajvilágosító sprayt, ami valamennyire használ, legalábbis ha túlozni szeretnék.

Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy itthoni körülmények között mennyire rontanám el a hajamat? Esetleg van valami tippetek? Mennyire káros ez?


2020. jún. 2. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőkítés így is úgy is káros, szerintem ha utánna nézel hogy mi kell ahhoz hogy otthon is megtudd csinálni akkor lehet nekifuthatsz. De ne felejtsd el, hogy vörösből szőkét ill. bármilyen színt csinálni nagyon nehéz.

Remélem sikerül🤞🏻

2020. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!