Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az L'Roleál a legjobb minőségű...

Az L'Roleál a legjobb minőségű hajfesték? És feketét vagy sötétbarnát érdemes venni, ha azt szeretném elérni, hogy feketének tűnjön a már amúgyis is festett barna hajam?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5.00-ás 'világosbarna' L oreál hajfestékkel festettem be az eredetileg 6-osra saccolt barna hajamat (gesztenyebarna). Ha azt szeretném elérni, hogy teljesen feketének tűnjön, de mégsem műnek, érdemes 3.00-ás "sötétbarna" L orál festékkel befesteni?

2019. febr. 23. 15:46
 1/1 Banna97 ***** válasza:

Szerintem egyik barna árnyalattól sem fog feketének tűnni,ahogy a nap rásüt nem fog fekete hatást kelteni.

A Roleál jó minőségű,de például a Syoss hajfesték is tartós. Én személy szerint a Palette fekete árnyalatát használom,és az sem tűnik műnek.

2019. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!