Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete vagyok, átfeste...

Festett fekete vagyok, átfestettem barnára, de mégcsak egy árnyalatot sem változott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segitsetek! 15.ere szeretnek barna lenni, de ma kidobtam 4000ftot, és semmire nem mentem vele. Fodrászok, vagy bárki, mit tegyek?:((

Felpontozok



2020. jún. 5. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Nem fogom tudni barnává varázsolni 15.ére
Van rá mód
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz....Festékkel nem nagyon fogsz tudni festett hajat világosítani otthon.. van aki ért hozzá, de nem tanácsos otthon mocskoskodni.
2020. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőkíteni kell... otthon is kíséretezhetsz, de ne tedd tönkre a hajad, menj fodrászhoz.
2020. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem festett feketéből kellett sötétbarnának lennem, mivel a feketétől hullani kezdett a hajam és engem zavart.

1 alkalommal elértem és a hajamnak semmi baja nem lett, nem is károsodott! :)

Számomra egyértelmű volt, hogy fodrászhoz megyek, ő nem szivatta le a hajam, hanem ha jól emlékszem, hajradírozással szedte le a feketét! A nevében nem vagyok biztos, hogy így hívják, de a lényege, hogy melegvíz, szőkítőpor kellett hozzá (+ a többi, ami szükséges bele 😁), oxy nem volt benne. Ez leszedte annyira a színét, hogy a (festett) 1-es fekete színmélységű hajamra rá tudta tenni a 3-as színmélységű barnát. Szerintem ilyennel érdemesebb fodrászhoz fordulni! :) Nem 1, nem 2 órát ültem ott, hosszú idő volt megcsinálni, de egy alkalommal elértük a kívánt színt és a hajam sem károsodott.

2020. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha húzol egy vonalat egy darab papírra fekete filccel, majd ugyanazon a vonalon átmész barna filccel, a barna nem fog látszani.


Szőkítés. Otthon is meg lehet csinálni, de mivel te színnel akartál színt emelni, inkább menj fodrászhoz.

2020. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!