Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Észre vettem hogy...

Mit tegyek? Észre vettem hogy mostanában egyre jobban szőrösödik az arcom a fülemtől indulva nagyon sűrű kb az arcom feléig ritkul, nem fekete hanem szőke puha szálak.

Figyelt kérdés

És a szám felett bajszom is lett. Most már elég feltűnő. Mit csinaljak. vele? Erre tud az orvos valami megoldást? Hova forduljak ezzel?

Nagyon szégyenlem és zavar.



#orvos #szőrösödés #szőr az arcon
2020. máj. 4. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Talán most serdülsz? :)

2020. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok.
2020. máj. 4. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Orvos kideríti, hogy hormonzavar-e. Ha nem, akkor genetika.
2020. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

1-es ilyen kérdést hogy fiú v lány-e?

A kérdés után gondoltam hogy lány, ha fiú volna nem zavarna.

Na mindegy.

Orvos v bőrgyógyászhoz menj el, ő segít.

Nehogy le borotvald!!!

Lettam hogy néz ki egy nő arca, 3-4 borotválás után.

2020. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Hormon gondok.

Orvossal írass fel női hormon készítményt mert úgy látszik nálad megfordúlt az arány.

F

2020. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Foggatlot szedsz? Nekem attol lert,pedig abbahagytam. Azota is epilalom az egesz arcom! Tiz eve hagytam abba. Igy mostmar csak heti egyszer kell epilalnom. Elotte 2-3 naponta!!
2020. máj. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó is az a foggatlot, én anno kiírtam eg kérdést,hogy a nők miért szennyezik vele a testüket, csak hogy a drága férfiak gumi nélkül dhughassanak, de szinte minden nő ellenem fordult,hogy az milyen jótékony hatású...


Hát akkor tessék!

2020. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet fogamzás gátló is ahogy írták itt többen! Nekem kb 10 éves korom óta szőrösödik az arcom. Akkoriban szőke volt, aztát ki sötétedett. Úgy döntöttem 12 évesen, hogy legyantázom. Egyre sűrűbb lett. Végül borotválni kezdtem. A testsúlyom is gyarapodott...Mikor észrevettem, hogy egyre rosszabb, és az egész testemen ott van, nőgyógyászhoz fordultam. Azt mondta PCOS. Adott rá hormontartalmú tablettát. Egészséges és rendszer és étkezés volt a következő. Azóta kordában tudom tartani a testemet! De amiken átmentem ez alatt az idő alatt, nyomot hagytak bennem. Így a lézeres szőrtelenítésre hajtottam a fejemet. Elvileg 3 évig ilyen marad. De nekem 3 évente megéri kezeltetni. Végre teljes értékű nőként tudok tekinteni magamra!
2020. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. De felkeresek egy nőgyógyászt hátha kiderül miez.
2020. jún. 10. 11:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kiderült azóta mi okozta és sikerült megoldani?
2021. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!