Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hiszem koszmó van a...

Azt hiszem koszmó van a fejbőrömön. Mit javaslatok rá? Orvoshoz nem tudok menni.

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet megnéztem, és szerintem koszmó van a fejbőrömön. Nagyon korpàs a hajam, és vannak a fejem tetején kisebb dudorok is, amiket szét tudnék vakarni(próbálom nem vakarni).

Mit ajánlotok rá? Orvoshoz sajnos nem tudok menni sehogy.

Eucerin? Aloe Vera? Olaj? Gyógyszeres sampom? Kénes sampon? Kinek mi vált be?


2020. jún. 5. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Még valami: Pikkelysömöröm biztos nincs, mert arról tudnék (allergiàval hosszú évekig jártam orvoshoz).

Elvileg felnőttkorban is előfordulhat, legalábbis azt olvastam.

2020. jún. 5. 22:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban koszmo akkor én azt javaslom, egy éjszakára kend be a hajad és a fejbőrt is olíva olajjal és ha van otthon aloe vera, azzal vegyitheted(ne tocsogjon, csak pár cseppet tegyél rá) , húzz rá egy sapkát és abban aludj. Másnap alaposan fesuld ki a hajad, és mosd meg pl babé baba koszmo elleni samponnal. Többször mosd meg egymás után mert az olaj nehezen jön ki a hajból.
2020. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

+

Én kisfiamnal ezt használom ha koszmos 🙂

2020. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia . Nekem egy sampontol (elseve dream long) tol lett iszonyat csunya a fejbőröm. Mindig head&sholders használtam es valtottam sajnos az elsevre. Majd vissza tertem arra amit hasznaltam mindig. Szepen hlyre hozta. Esetleg gyógyszertárba erdeklodd meg vagy rossman ,dm ajanlanak-e vmit.
2020. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Mindenképp kipróbálom az olajos megoldàst.

Igen, amíg én is H&S sampont használtam nekem is nagyon szép volt a fejbőröm, de a fodràszom lebeszélt róla, ezért pár hónapja mást használok. Biztos vissza fogok rá térni.

2020. jún. 5. 22:34
 6/10 anonim válasza:
Mindenképp. A helyedbe aloe veras h&s -t vennek . 4 es voltam . Plussz en hair food -ot használok. (Garnierr )
2020. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat az olajos pakolásra.

Kislányomnál is használt.

Annyi hogy szerintem hajmosás előtt/közben finoman maszírozd a fejbőröd egy törölközővel vagy valamilyen textillel. Ha már régóta ott a lerakódás, akkor szebben lejön a fejedről.

2020. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :) Remélem be fog válni.
2020. jún. 6. 00:40
 9/10 anonim ***** válasza:
En babaolajat es testapolot hasznalok! Nekem a babaolaj is nagyon bevalt!😀
2020. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bevált amiket írtatok. Azóta H&S samponra váltottam, és sokkal szebb a fejbőröm, már nem viszket, és a korpa nagyrésze is eltűnt.
2020. júl. 31. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!