Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenhol a hajam van, ha...

Mindenhol a hajam van, ha végighúzom a kezem rengeteg jön ki, sosem hullott ennyire, mitől van ez?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, hosszú és sűrű hajam van, pár szál kihullása természetesen mindennapos, de kb.2 hete tényleg mindenhol a hajam van. Fésüléskor vesztem a legtöbbet, de számomra az a legmegdöbbentőbb, hogy ha csak hozzáérek a kezemben marad egy köteg. A hajmosás katasztrófa, nem győzök utána takarítani. Nagyon sokat hordom felfogva, de ebből sosem volt baj. Ez most csak tényleg a tavaszi/nyári “vedlés”? De sosem volt még ilyen, picit megijedtem. Szóval rengeteg hajam van, de szeretném ha ez így is maradna...

2020. jún. 6. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhonnan hullik egyenletesen, vagy foltokban?
2020. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenletesen
2020. jún. 6. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne kevesebbet felkötzni, az nem opció?
2020. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Mikor nekem egyenletesen hullott, akkor azt mondta a bőrgyógyász, hogy vérképet csináltassak, nem gyulladás lesz. (Hajhullásnál mindenki a fogorvost mondja először.)


A felkötés hanyagolása azért hülyeség, mert nyilván nem olyan feszes copfban van a hajad, hogy ázsiainak tűnsz, ami meg egy felgumizásba kihullik, az egy hajmosásban is kihullana.


Annyiban lehet a felkötözés hátrány, hogy ugye ha ki van eresztve a hajad, akkor elhagyod a nap folyamán ezeknek a hajszálaknak egy részét, ha össze van fogva, akkor ha kihullik is, benne marad a hajtömegben, és ilyenkor többnek tűnhet, mikor kihullik. De ez csak amiatt hátrány, hogy rástresszelsz a sok hajra.

2020. jún. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fested esetleg? Vagy hajvasalás? Mindenesetre minden káros dolgot mellőznék. Nem vagy vashiányos?
2020. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!