Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalat a Palette festékek...

Tapasztalat a Palette festékekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha valaki használt már Palette festéket, szívesen venném ha megosztaná, milyen véleménye volt róla.

Én az LG5 árnyalatot szeretném kipróbálni, hogy kicsit világosítson a hajamon. Szóval ha erről is tudtok valamit, még jobb, de általánosságban is várom a válaszokat.

Köszönöm!



2020. jún. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az eredeti hajszined? Vilagositani sotetebb hajszint nem igy kell
2020. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es: sötétbarna! Az alját szeretném festetni (ombre, ha jól tudom), és ez csak kísérleti jelleggel lenne, mivel ha nem tetszik, idővel úgyis lenő majd és le lesz vágva. Erre a festékre azt írták, pár árnyalatot tud világosítani szőkítés nélkül, gondoltam hátha :D
2020. jún. 7. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne várj tőle nagy csodát. Sötét hajat nehéz világosítani ilyen festékekkel. Inkább a syoss szőkítő hajfestékekre szavaznék, nagyon szépen világosít (de tényleg), és árban is hasonló. Ha meg ilyen természetesebb cuccot szeretnél, akkor hajradír vagy colour b4, nem roncsol, de iszonyú büdös 😁
2020. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 - sajnos a Syoss, Garnier termékekre allergiás vagyok, szóval ezeket meg se néztem eddig :/

A hajradírról nem hallottam még, ennek utánanézek! :)

2020. jún. 7. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajradírt 700 ft korul vehetsz :)
2020. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jól fed, nekem bevált
2020. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!