Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color sampon 218 as...

Maki0070 kérdése:

Palette color sampon 218 as árnyalatrol van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Qz érdekelne, hogy kb mennyi ideig marad a hajban , nagyon szárít-e stb. :)

2019. márc. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy tartós hajszínező, én sokszor használtam már igaz nem ezt az árnyalatot de lényegében majdnem ugyanannyira tartós mint egy hajfesték. Ha csak ki szeretnéd próbálni de félsz hogy megbánod inkább valami gyengébb fajtát vegyél. Egyébként nem szárította a hajam.
2019. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lessz. :) Göndör hajam van és régóta festett. De már nem szeretném többé drasztikus festésnek kitenni. Inkább lenöveszteném. Csak gondoltam hogy addig is elfedném a csunya kopott sárgás szőkét valamivel. És erre gondoltam, mivel régebben volt már ez a szín festve nekem. Köszönöm a választ :)
2019. márc. 17. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp tartós hajszínezőt szeretnél akkor inkább Casting creme gloss-t javaslom, nekem ettől sokkal szebb a hajam, fényesebb és puhább is. Igaz hogy 2x annyiba kerül de kibírható.
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Inkább nem próbáltam ki, mert végül maradok a természetes színem visszanyerésénél.
2019. jún. 6. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2019. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!