Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés
maki0070 nevű felhasználó kérdése:

Palette color sampon 218 as árnyalatrol van valakinek tapasztalata?

Qz érdekelne, hogy kb mennyi ideig marad a hajban , nagyon szárít-e stb. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Palette, hajszínező, sampon, kimosható, rézvörös

márc. 15. 19:52  Privát üzenet  

A válaszok
Ez egy tartós hajszínező, én sokszor használtam már igaz nem ezt az árnyalatot de lényegében majdnem ugyanannyira tartós mint egy hajfesték. Ha csak ki szeretnéd próbálni de félsz hogy megbánod inkább valami gyengébb fajtát vegyél. Egyébként nem szárította a hajam.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 11:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet hogy az lessz. :) Göndör hajam van és régóta festett. De már nem szeretném többé drasztikus festésnek kitenni. Inkább lenöveszteném. Csak gondoltam hogy addig is elfedném a csunya kopott sárgás szőkét valamivel. És erre gondoltam, mivel régebben volt már ez a szín festve nekem. Köszönöm a választ :)

# 2/3Időpont márc. 17. 20:27 Privát üzenet
Ha mindenképp tartós hajszínezőt szeretnél akkor inkább Casting creme gloss-t javaslom, nekem ettől sokkal szebb a hajam, fényesebb és puhább is. Igaz hogy 2x annyiba kerül de kibírható.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 17. 21:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek mi a tapasztalata a nu skin nutriolos samponról?
Valakinek volt már tapasztalata a hamasító samponokkal?
Wella colour sampon és balzsam. Kinek mi a tapasztalata?
Csak vízzel való "hajmosás"? Hasonló tapasztalata valakinek?
Szokitett hajon megmarad a szinezo sampon? Terhes lettem es nem szokitenem tovabb a hajam es beszineznem barnara. Valakinek tapasztalata?
Van valakinek esetleg tapasztalata az Armónia Biotin samponról?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!