Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég vágattam egyenes...

Nemrég vágattam egyenes frufrut. De nem tetszik! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ha felcsatolom a homlokomhoz akkor kiállnak a kis szálak és irtó rondán néz ki! Linkelnétek képeket vagy oldalakat?

Valamit kell vele kezdeni...

Nagyon megköszönném. És azt ne mondjátok hogy tegyem oldalra mert nem lehet .. túl sok a frufru rész és hüly.én néz ki! help!


2010. júl. 31. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
hajpánt ?
2010. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem jó sajnos mert a hajpánt felfogja de hátul kiálnak a frufru részei :/

de azért köszí :]

2010. júl. 31. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
én fel szoktam puklizni, és a kis hajszálakat odalakkozom.:D
2010. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
akkor vágasd rövidre az egész hajadat:)
2010. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátratűzöd és hajlakkal vagy valamilyen cuccal odalapítod.
2010. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem amikor ilyen vt elfésültem,lecsatoltam és mindenkinek megmondtam,h várom h nőjön xD
2010. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
xDD jó módszerek .. köszike :]
2010. júl. 31. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
ritkíthatsz rajta, ha tényleg túl sok és akkor könnyebben bánsz majd vele, így kell (nekem a fodrász mondta): veszel egy tincset és besodrod a kezeddel, majd egy ollóval fentről lefelé picit belevágsz, de csak picit és akkor majd látod is, hogy jön ki a haj, de óvatosan, egyszer én már levágtam így xD, mondjuk még az elején, de nagyon jó módszer, azóta ritkábban megyek fordrászhoz, mert a hajam többi részét, amúgy is növesztem :D
2010. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jah és fentről lefelé indulsz, nem csak egyet vágsz, hanem végig mész a tincsen, mondjuk ez a hosszától függ, én olyan 4-5öt szoktam, rem érthető :D
2010. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!