Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem lesz nagyon kócos a haj...

Nem lesz nagyon kócos a haj ha nem fésülöd? Göndör hajúakhoz szólnék elsősorban...

Figyelt kérdés
Nincs sok göndör ismerősöm, de akit ismerek, ő azt mondta hogy nem szokta fésülni a haját (ezért ilyen szép göndör). Alapjáraton nekem is göndör a hajam, csak én meg szoktam fésülni minden nap, többször, hajszárítás közben is, ezért az enyém csak hullámosnak látszik. A kérdés, hogy nem lesz túl kócos, ha nem fésüli meg? Vagy ez mitől függ? Köszi előre is a válaszokat!

2020. jún. 9. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is göndör és én se fésülöm kb soha mert ha megfésülöm nagyon száll meg pufi lesz. Ha meg ki van vasalva, akkor olyan sima, hogy nem kócolódik, úgyhogy olyankor meg csak kicsit megrázom reggel indulás előtt. 😅
2020. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én, amikor még göndören hagytam a hajam (azóta tartós egyenesítő van rajta) három-négy naponta mosta meg. Addig viszont nem fésültem, és akkor nagyon szép volt. Több időt már nem bírt volna ki, mert addigra "összeesett" és csúnya lett volna utána.


Szóval, göndören max. az ember az ujjaival rendezgeti el a tincseket, de nem lesz kócos - pár napig.

2020. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ujjaimmal fesulom
2020. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lesz kócos, mert az ilyen hajtípus “természetéből adódóan” szabályos tincsekbe rendeződik. Ellentétben, ha egy ilyen hajú ember fogja a fésűt, és napi szinten széttépi vele, pont attól lesz szálkás és kócos hatású.
2020. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hullámos a hajam, viszont én se nagyon szoktam fésülni, mert akkor már nem lesz szép, mert szétszedi a hullámokat és nagyon pufi lesz, olyan oroszlánsörény szerű. Reggelente az ujjammal szoktam megigazítani, hogy ne legyen túl kócos, de fésülni csak aznap, mikor már lelapult és úgyis mosni fogom este.
2020. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálom akkor az ujjaimmal elrendezni a tincseket ^^
2020. jún. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!