Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire igaz ez a cikk...

Mennyire igaz ez a cikk szerintetek? (Főleg fiúk/férfiak)

Figyelt kérdés

[link]



Csak véletlenül szembejött velem és 5-ből az első 4 olyan volt amiről máshonnan azt hallottam hogy így meg úgy bejön. Vagy ez a cikk tényleg a valóságot tükrözheti?



2020. jún. 10. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként írok de az a vicc, hogy én is néha megnézem ezeket és nincs 2 cikk amiben ugyanaz lenne. Szerintem nem is kell általánosítani mert mindenkinek más jön be.
2020. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Bien/vagy bármilyen bulvár oldalon megjelenő cikket sose vedd komolyan.


Ez kb úgy működik hogy munkamegbeszélésen kitalálják mi legyen a köv cikk tartalma és a munkatárs "újságíró" innen onnan összeszed pár fotót, költ hozzájuk valami random szöveget (amibe nem lehet belekötni mert annyira általános) és kész is a napi "olvasó vonzó" hatásvadász cikk amit az oldalon körbevesz vagy 50 beágyazott reklám. 10 perc alatt meg van a "cikk" de jó pár napig klikkeknek rá és jön a klikkek után a reklám pénzecske. Ezért is van egy 3 soros cikk 5 oldalra szétosztva


Teljesen személy függő kinek mi jön be. Nekem a kócos frizura meg a póthaj nem, de lehet valakinek meg igen.

2020. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, de szerintem ezek egyáltalán nem igazak. Ott van pl. a cikk által említett rövid haj. Tény, hogy sokaknak nem jön be, de kivétel mindig van. Meg a göndör haj is... sokaknak pont, hogy az tetszik jobban, mert az ritkább. Az egyedüli ami szerintem kb. igaz, az a póthajas. Szerintem az tényleg sokaknak visszataszító. De amúgy én is néha megnézem az ilyen cikkeket, tényleg mindegyikben szinte más van.
2020. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, megkérdezett 1-2 férfi ismerőst és kb ennyi lehetett a kutatómunka a cikkhez. Igen, tényleg van akinek az egyenes haj tetszik, de ez nem jelenti, hogy a hullámos meg göndör haj ne lenne szép és ne lenne, akinek meg pont az jön be jobban. Írták még a borzas hajat, na az mondjuk a barátomnak pont hogy kifejezetten tetszik. Jó, nem az igénytelenül kócos, de ha kicsit az, az igen. A póthaj meg a rövid frizura az, ami talán a többségnek tényleg nem jön be, de kivétel mindig van. Ízlés kérdése, ne hallgass ilyen oldalakra.
2020. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vicc... Főleg a göndör hajas, nekem mindig megdicsérik még a férfiak is, hogy milyen szép. A rövid és a póthajat még megértem, de annyi szép arcú rövid hajú lány van. És annyi "műnő"-nek van póthaja, mégis van a pasiknak egy olyan rétege, akiknek ők jönnek be. Lófarok meg... általánosságban a nők fele így járkál szerintem.

Ez a borzos hatású haj meg, utcán még sosem láttam, max olyan igénytelen nőt aki nem fésülködött, de neki nyilván nem csak a hajával volt probléma. Képeken meg ha egy fodrász csinálja meg, igenis jól néz ki, mondhat bármit ez az egyenes, hosszú hajú újságírócska.

Azt hittem olyasmi lesz, hogy kopasz, oldalt felborotvált, hajtetkó, raszta, extrém hajszínek, de ez... :D

2020. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem akkor minden természetes göndör hajú lány bújjon bokorba vagy sürgőssen égesse szét a haját hajvasalóval napi szinten, mert Béla a "színvonalas" Bien szerkesztőségnel azt nyilatkozta a meetingen, hogy az xarul néz ki. Na ne már!

Ezek közül max a póthajasnak van igazság alapja a többi kisujjból xopott lókaki amit 10 percben csaptak össze, mert valamit írni kellett.

2020. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem az jött le, hogy egy vagy maximum 2 embert kérdeztek meg és annyi. Vagy még annyit se és csináltak egy cikket mert minden nap kell valami produktum.
2020. jún. 12. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!