Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti vennétek házilag készített...

Ti vennétek házilag készített kozmetikai cikkeket?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy házilag készítek krémeket, meg egyéb kozmetikai cikkeket természetes anyagokból . Lenne vajon ennek keletje, vagy bukásra van ítélve, mert az emberek nem hisznek ezekben?

2013. jún. 8. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vennék, de csakis akkor, ha tényleg csak természetes anyagokból készült! Szerintem sok embert érdekelne a dolog, mert manapság elég felkapott a téma.
2013. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... csak pacsmagolnál vagy van valami végzettséged?
2013. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha árulni is akarod, nem csak saját használatra kellene, akkor baromi komoly követelményeknek kell, hogy megfeleljen, még akkor is, ha házi. Nem mellesleg, kell mögé egy vállalkozási forma is.


Én ilyen otthon a konyhában kutyult krémeket tuti nem vennék. Legyen az bármilyen természetes.

2013. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé felkapott, de nehéz lenne elérni, hogy a sok közül épp a tiedet vegyék. Én nem használok túl sok kenceficét, de ha tényleg természetes anyagokból van, a tiedet venném. Meg persze ha értesz hozzá.
2013. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értek hozzá persze, gyógyszerész vagyok.
2013. jún. 10. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!