Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajam van, de törlés,...

Hullámos hajam van, de törlés, hajszárítás után "kiegyenesedik", persze, nem teljesen egyenesre. Miért nem marad benne a hullám?

Figyelt kérdés

Amikor hosszú a hajam, akkor teljesen loknikba áll.

A kihullott hajszálakon látszik, hogy teljesen körbe csavarodnak vagy spirálba.

De a fejemen pedig kiegyenesedik. Miért?!


Így se egyenesen nem tudom hordani, mert ha vasalom, mindegy, akár egy kis pára vagy nyirkosság éri, már lőttek az egyenesítésnek, ha pedig hagynám hullámosnak, akkor nem marad benne a hullám.


Valaki magyarázza el, hogy hogyan működik ez?



2020. jún. 11. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ne hajszaritozni. Nekem gondor hajam van, es amikor hajszaritozom akkor ki is megy belole es olyan tartastalan lesz. Mióta hagyom magától száradni nincs ilyen gond es kevésbé kopik is
2020. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen tul hosszu hajad mert a suly lehuzza. Es valoban. Ne szaritsd hajszaritoval. Tekerj kore egy törölközőt, majd éjszakára pedig hagyd szabadon ugy hogy kiseperted a fejed alól. Hullámos fog maradni.
2020. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2020. jún. 12. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!