Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebben a káros uv sugárzásban...

Ebben a káros uv sugárzásban napozni?

Figyelt kérdés

Én nagyon féltem a porcelánbőrömet, mindig csak leégek ezért nem napozok. Szerintetek csúnya a fehér bőr ha ezt leszámítva csinos egy lány?

Szeretem a napot, de amint kimegyek szeplős leszek és vörös, valamint félek a ráktól...


2020. jún. 14. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fehér a bőröm, én sem szoktam napozni, szolizni mert csak leégni tudok.Szerintem nem csúnya a fehér bőr, persze mindig van 1-2 ember akitől megkapom a viccesebbnél viccesebb beszólásokat miszerint “ne az árnyékba napozzak legközelebb” de egyáltalán nem izgatnak, aki kicsit is végig gondolja a dolgokat nyilván érti, hogy miért nem égetem szét a bőröm.
2020. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, sokkal esztétikusabb, ha fehér de egészséges bőröd van, mintha barna, de megviselt. Ha vissza lehetne menni az időben én sem tenném ki a bőröm már annyira a napnak, mint régen. Igaz én szépen letudtam barnulni ha akartam, de egyre több az anyajegyem és romlik a bőröm minősége.
2020. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is pont így jártam utolsó 2017, 2018, 2019 nyarán csokibaba voltam, de olyan áron, hogy előtte 3-4x szénné égtem plusz tiszta szeplő lettem, ráadásul lett egy anyajegyem amit el kellett távolítani....

az önbarítón gondolkozok, de félek, hogy foltok leszek.

2020. jún. 14. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem erőtettem soha a napozást. Ha napra mentem, akkor 50-es naptejjel.

Most 40 évesen is szép a bőröm, nem ráncos, nem szeplős, alig van anyajegyem. Sokat napozó, szolizó ismerőseimnél 10 évvel fiatalabbnak nézek ki. Szerintem megérte, hogy nem égettem magam a napon.

2020. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Én önbarnítót használok, sok naotejet, így barna vagyok napkár nélkül, pedig alapból vakítanék. De voltam évekig fehér, most már nem tetszik magamon, de másokhoz tud passzolni.
2020. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: milyet használsz? Amiket én próbáltam, vagy foltosak, vagy iszonyatosan büdösek.
2020. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miss Endzsi ***** válasza:
St. Moriz hab állagú.
2020. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Köszi!
2020. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!