Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növeszthetném meg a hajam?

Hogyan növeszthetném meg a hajam?

Figyelt kérdés
Szeretném kb. derékig, de legalábbis hátközépig megnöveszteni a hajamat. Most kivasalva majdnem mellig ér. Alapból göndör, kb hetente 3-4-szer vasalom. Hogy ne töredezzen annyira, használok rá 2 féle pakolást és hajvégápolót rendszeresen, havonta 1-szer viszont levágatom csak a töredezett részeket, kb. fél centit. Mennyi idő alatt nőhet meg a hajam ameddig szeretném? Tehetek valamit, hogy gyorsabban nőjön?
2010. júl. 31. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok fenékig érő hajam és soha semmit nem csináltam vele azon kívül, hogy hetente 2-szer megmosom, 2 havonta vágatok a végéből pár centit. Nem kenem semmivel, nem vasalom, nem hajszárítózom csak télen. Szerintem az a legjobb amit megtehetsz a hajadért, hogy elhagyod a heti 3-4-szeri vasalást.

Egyébként azt hallottam ,hogy ricinusolajtól gyorsabban nő a haj.:)

2010. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ricinus olaj,bánfi hajszesz..próbáld ki őket:D

hajpakit meg ne mindig rakj rá,mert eldugulsz és az sem jó.

hajolajat rakhatsz a végére,hogy ne tördezzen.. és ne menj fodrászhoz havonta sztem .. de a rici az nekem nagyonjóvolt:D

2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A végére kell kenni a ricinust? És mennyit belőle?

Köszi a válaszokat :)

2010. júl. 31. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, a krumplitól gyorsan nő a haj :)
2010. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem,a ricinust főleg hajtőre.

és órákig rajtahagyni, ha lehet egész éjszakára.

én vagy oliva olajjal szoktam keverni vagy pedig tojássárgájával. de google-ben találsz sok módszert;)

2010. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja és azt kihagytam,hogy melegen tartani!

amúgy én 2nagy kanál ricinusolajat szoktam 1tojássárgájával.. vagy 2-2kanál olaj :D rici&oliva

2010. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!