Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek menő, cicababás,...

Hogyan legyek menő, cicababás, gyönyörű? (arc, ruha, hajgondok) (több lent) SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Ne piszkáljatok a cicababával. Tisztázzuk : olyan cicababa akarok lenni aki okos és kedves(és nem utálják).

Az arcom nem valami szép.-A formáján tudok változtatni valahogy?

-Hegekre és pattanásokra mit javasoltok?

-Hogyan csináljam meg a hajamat hogy úgy nézzek ki mint aki most jött a fodrásztól?

-Ruhában mit tanácsoltok?


2010. júl. 31. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Képet!:D
2010. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
szinte semmit nem is írtál magadról így,hogy segítsünk?
2010. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Tölts fel egy képet előszöris.:)
2010. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Egy cicababa nem lehet gyönyörű, ez egy egymást kizáró ellentét
2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az arcod formáján hogy lehetne változtatni?

Optikailag "csalhatsz" kicsit, de nem tudjuk milyen az arcod formája. A haja csak azoknak olyan, akik haja hajlamos rá, én göndöríthetem a hajam akármeddig nem marad úgy egész nap.

2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

kb. 160 cm magas vagyok

hátközépig érő barna (hullámos hajam van)

az arcom formája "kerek" és kicsit pufóka

sovány vagyok

és még valami miért ütné ki a cica baba és a gyönyörű egymást? nem lehet valaki gyönyörű és cicababa is egyben?

2010. júl. 31. 19:11
 7/20 anonim válasza:
100%

hát én olyannak képzelném

-hegeket pattanásokat alapozó.

-ha vékony vagy arcodon nem nagyon tudsz változtatni, ha pufi lennél onnan is lefogynál, de utoljára kb

-haj fekete egyenes, szerintem az már túl hosszú bár az is lehet szép

-ruha: nagyon divatos mostanában az a feszülős cicaharisnya illetve latex gatya.:)

szerintem így elég cicababás lennél..

2010. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

az arcod formájával nem tudsz mit csinálni, de úgy tapasztalom ez nem érdekel különösebben senkit. hegekre hosszú távon mélyhámlasztás, rövid távon korrektor, alapozó. a sok smink egyébként is alapvető: minden nap 'kötelező' a korrektor, alapozó, púder, pirosító, szemfesték, szájfényt folyamatosan újra fel kell tenni. műköröm, lehetőleg vmi csillogós. a barna haj nemjó, seszínű, szőke legyél vagy talán fekete, az illhet hozzád jobban, és persze vasald. hordj leggingseket, csipkés-neonszínű felsőket, flitteres cuccokat, rövid szoknyának, minél gyakrabban magassarkút. nyafogj, pletykálj, flörtölj, járj menő, sznob helyekre bulizni.

ezektől egyiktől sem leszel gyönyörű. számomra az a fogalom valami egészen mást takar, de tagadhatatlanul cicababás leszel, és reménytelenül tucat... sorry, le lehet ponzotni meg minden, de nekem ez a véleményem, és szerintem követhető 'használati utasítást' adtam...

2010. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Jól írja az előző, ettől csak olyan leszel mint a legtöbb lány, nem ettől leszel gyönyörű, ettől nem lesz benned egyedi sztem, mivel kb. minden 2. lány ilyen.
2010. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Festesd platinaszökére a hajad, menj szoláriumba (még nyáron is), tetess piercinget a köldöködbe, tetováltass lepkét a hasadra, öltözködj minél lengébben, járás közben billegesd magad, amennyire csak tudod, nézz ostobán, és képzeld azt, hogy te vagy a világ közepe. Bukni fognak rád a gazdag, de müveletlen tahók.


Hajrá!


34/f

2010. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!