Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék menő lenni, és...

Szeretnék menő lenni, és ehhez kéne pár nagyon király ruha. Ha tudtok akkor linkeljetek nekem képeket, megrendelhető ruhákról. Lehet póló, farmer, cipő is akár, ilyen kardigános pulcsi szerűség. (? )

Figyelt kérdés
Amúgy 14 éves fiú vagyok, de télleg a menő cuccokat szeretem. Például van ilyen David Guetta ft. Kid Cudi - Memories-os világító pólóm, na vmi ilyesmikre gondoltam.(Menő legyen :P)
2010. jún. 6. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:
a tomcat pólóboltban igen király pólókat tudnak csinálni. keress rá a googleban. én már többször rendeltem tőlük, naggyon laza cuccok. vagy nézz szét hasonló netes oldalakon, pólóbolt.hu meg ilyenek.sok sikert. ( a David G-s pólód nagyon cool lehet!!)
2010. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól állnak az ekkora fiúknak az ilyen póló-ing párositások, mint pl ezek

[link]

[link]

Pólók:

[link]

[link]

[link]

Pulcsi, Kardigán:

[link]

[link]

[link]

Nadrágok:

[link]

[link]

cipők:

[link]

[link]


Ez csak pár olyan ruha amik szerintem most menőnek számitanak az ekkora fiúk körében. [link] itt még egy csomó jó cuccot találsz.

Remélem segitettem:D ja ás majd szólj ha vmit megrendeltél:D:D

L/15

2010. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak nem a középsuliban szeretnél menő lenni? :) (megértelek..ugyanebben a cipőben járok)

14/L

2010. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de nem hiszem hogy innen rendelni fogok, mert megmondom őszintén egy kicsit drágák és nem is annyira jók mint amennyire kéne, vmi sokkal menőbb kéne.

Amúgy de ott is, meg így átlagba is menőbb akarok lenni! xD

2010. jún. 6. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
te a ruhától akarsz menő lenni?? :D mit csinálsz majd a strandon?Ott alig lesz rajtad ruha! :D akkor ott nem leszel menő? :D nem a ruhától leszel az,hanem a dumádtól minimum! :DDD
2010. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És hogy ha csöves ruhába mászkálnék de viszont menő lenne a dumám, szerinted kitartana menőnek?!?! xD szal ennyi, a duma már megvan mondjuk, ezért kell még a ruha.De amúgy megmondtam hogy nem csak ruha kell hanem az is, írhattok mást is hogy mitől legyek menő.
2010. jún. 7. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Nah szóval. Menőnek lenni nem olyan egyszerű, de ha a duma már megvan akkor nem is olyan bonyolult :D


Ruha:

- egy converse tornacsuka alap :D legjobb neonzöldbe, vagy valami más feltünő színben/mintával.

- pólókból szintén neonszinek. ami fontos, hogy ne legyen túl szoros a nyaka és ne legyen kemény anyagú. hogy hol tudsz venni? nézz szét a NewYorker-ben, tuti találsz jókat :D

- nadrág: kizárólag farmer, más eszedbe ne jusson. lehet sima kék, fekete, szürke, sötétebb szinek. neon és fehér inkább ne. továbbá a lányosabb szineket is kerüld.

- amit ne felejts el: lehet hogy menő volt a fullcap, de már nem az. szóval ezt inkább hanyagold.


Egyéb fontos:

- haj: vagy zselézd fel minél extrémebbre, vagy csak hagyd meg simán szexin kócosra [Ł]

- használj mindig parfümöt. (erősen figyelmedbe ajánlom az ezüst playboyos sprayt, mert qvajóó)

- lányokkal ne legyél soha bunkó, de azért viccesen szólogass be néha

- mindig vigyorogj, az bejövőős :D

- járj gyúrni.


Asszem igy egyenlőre ennyi. Remélem segítettem :D


14/L

2010. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen segítettél, köszi.

Amúgy ebből sztem sok megvan, mert a pólóim sztem jók, nadrág farmer:D, a cipőm nike, (és neon zöld, narancssárga cipőfüző) a spray-im elég jók, szal mostanra elég sok így is van, csak a kérdést régen írtam ki, csak annyi hogy nem szeretem a dorkót:S:S Na mind1 szal köszi!:D:D

2010. dec. 3. 21:35
 9/9 lulu200 válasza:
Igazából az ember nem attól menő, hogy menő cuccokat hord. Hanem attól, hogy hogyan bánik a többi emberrel ( magyarul : jófej-e). Ha bunkó vagy de csőgatyát hordasz szerintem nem vagy menő. Az a stílusod, amit te választasz, és nem az ami a trend jelenleg. Mert az elmúlik, de a ruhák rajtad maradnak.... :))
2012. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!