Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett szép arcbőrötök?

Mitől lett szép arcbőrötök?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatotok pattanásos bőr javulásával kapcsolatban, azt szeretettel várom!

2020. jún. 16. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Idővel majd megszépül. Én nem csinálok vele semmit, nem fedtem el sosem semmi nyavalyával. Nagyon sok osztálytársamnak tele van gödrökkel, ráncra hasonlító mélyedésekkel az arca, mert már 10-12 éves koruk óta erősen sminkelik magukat és ez teljesen tönkretette a bőrüket. Én nem szeretnék így járni, ezért csak minimális szinten sminkelem magam. (A pattanásokat leszámítva többek szerint nekem van a legszebb bőröm, valószínűleg épp emiatt amit az imént leírtam.)
2020. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagytam a pattanás nyomkodást és rendszeresen hidratálom.

Nagyon sokáig panaszkodtam és valóban nem értettem, hogy miért nem szépül az arcom, pedig naponta a hosszú körmeimmel szétnyomkodtam. Érdekes módon miután abbahagytam ezt a szörnyű kényszercselekvsét, rögtön tisztább lett a bőröm. Nekem ennyi volt a nagy "titok". Persze a ciklusom bizonyos időszakaszábán megjelennek pattanások, bizonyos ételek evése után is, de már sokkal kezelhetőbb.

2020. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

A smink még mindig nem rondítja a bőrt.


A bőrtípusodnak megfelelő rutin a legjobb.

2020. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

megfelelő, komplex rutin és teljes hormonpanel vizsgálat. kiderült, hogy pcos áll a háttérben. azóta kezelve van, és sokat javult a bőröm. (a felnőttkori akne SOHA nem esztétikai probléma elsősorban)

illetve egy jó kozmetikus is sokat segít

2020. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régen pofán vagtam volna miket műveltem a börömel már havi egyszer végzek mélyebb artisztitást,gőzőlés után jöhet a mitesszerek kinyomása pattikat hagyom, nyomkodás után egy pasztával nyugtatom meg ami lejebb visszi az aprobb duzzadast, majd 15 perc elteltevel vegül egy bioderma radirozoval leradirozom a böröm, tonik, hidratalas egy erzekeny borueknek valo hidratalo kremet hasznalok mert konyen kipirosodok mert feher vagyok,de amugy zsiros bóröm van.

Cera ve habzo géljével tisztitom 2-3 naponta a böröm amivel átmosom az arcom,hátam.

2020. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem sokat segített, hogy elkezdtem biotin tablettát szedni. Azóta kiegészítésként használok szelént, valamint egy multivitamin komplexet is.


Arcápolasi termékek közül az Ilcsi és a The Ordinary termékekre esküszöm.

2020. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok víz fogyasztása ha meg engedheted gyógyvízes helyre menni es ott furdozni vagy 30 percig, meg türelem kevés stressz sok gyümölcs.
2020. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arisztokrata leszármazott lévén tejfehér bőrrel áldott meg isten kedves, és nem árulom el a titkom! De halandó emberekből nyerem ki az ásványi anyagokat amiktől majd megujul a böröm és levedlem a régit.
2020. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!