Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkített haj helyrehozása?

Kiszőkített haj helyrehozása?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy csodálatos fodrász. Ennyi a recept.

Kb 1,5 évig rendszeresen jártam a valaha volt legjobb fodrászomhoz. Ő nagyon szépen rendbe hozta nekem. Nem egyik napról a másikra ugye. Kaptam egy csomó kezelést, mert nála mindig voltak újabb és újabb hajregeneráló kezelések, de a legjobban a keratinos kezelés használt. Kissé költséges ugyan, de megéri.

Én nála is szőkítettem a hajam és festettem, még most is, de sajnos már nem tudok hozzá járni.

Használj a hajad végeire olajat és mikor szárítod vagy vasalod akkor pedig hővédőt. (Lee Stafford márkájút) Ha lehet ne sűrűn vasald és minimum 3 havonta vágass a végeiből. Hajmosásnál pedig balzsamot is használj, mindig.

2020. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!