Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a golyós...

Sdujeki36g kérdése:

Mi a véleményetek a golyós dezodoról Nivea double effect a lila. Erősen izzadok ez jó lesz rá? Eddigiek nem nagyon segítettek amiket próbáltam

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

En ezektol a gyolyos dezodoroktol amiben folyekony cucc van csak meginkabb ragadok...


Nekem az egyetlen stift ami bevalt az az aloe veras volt. Igaz marha draga. Aloe ever shield a neve.

2020. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egyéni dolog kinek mi jön be, de nekem még soha egyetlen golyós dezodor se vállt be sajnos, pedig próbáltam többet is. Ezt konkrétan nem, de másik niveásat igen, az nekem nem volt tartós. Esetleg próbálj ki stifteset vagy fújósat, hátha az neked is jobban működik.


[link]

itt van több vélemény, ha érdekel kinek mennyire jött be az általad kérdezett dezodor

2020. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tudod mi jött be eddig a legjobban? Az alkoholos kézfertôtlenítô. Az alkohol nagyon jól semlegesíti az izzadtság szagot. Utána olyan dezodort, parfümöt használok, ami épp jól esik. De ha nem akarsz 97%-os alkoholt magadra kenni, akkor válassz olyan dezodort, aminek az összetevôi között elsô az alkohol.
2020. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pedig olyat használok, amiben nincs alkohol, mert allergizál, szárítj a bőrt. A legtöbbtől ég a bőröm és kiütéseim lesznek. Gyógyszertárban veszek, alkohol, színezekmentes stb., bőrgyógyászatilag tesztelt dezodort. Illetve az alkohol nagyon szárítja is a bőrt, szerintem rá ne kenj tiszta alkoholt.


Egyébként ha ennyire izzadsz, akkor egy csoportban rengetegen használják az Old spice féefi deókat, állítólag sokkal jobban használ, mint a női és a Bearglovenak stb. gyümölcsös illata van. Nekem lemarta a bőröm, meg nagyon férfias, de ha bírod, akkor szerintem próbáld meg. Nem tudtam, de a férfi dezodorok erősebb izzadásra vannak. Illetve még gyógyszertárban is vannak erős izzadásra termékek. A Garnier Mineral golyósa volt, ami befpgta sötét barnára a hónaljamat, meg a ruháimat, mint ha koszos lenne, használt, de szörnyen igénytelen volt, kidobtam.

2020. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!