Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eleg zsiros a borom, mar...

Eleg zsiros a borom, mar probaltam sokmindent (szappant, kremeket. ) de nem nagyon segitettek. Van e valami ami az arcomat kicsit szarazabba teszi, mert ez szamomra kellemetlen es nagyon idegesito?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom bőrgyógyásznál jártál-e már, sokszor nemcsak kívülről, hanem szájon át szedhető gyógyszerrel kombinálva is próbálnak javítani a bőr állapotán.


ha a bőrgyógyász is megvolt és nem tudott segíteni, akkor szerintem itt sem nagyon tudnak majd a laikusok..


az étrend is sokat számít, nemcsak zöldség-gyümölcs bevitelre gondolok, hanem vannak speciálisan aknés bőrűek számára kialakított diéták.

2010. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az agyag és iszappakolások kordában tartják a faggyútermelést.Nem kerül annyiba,mint a bőrgyógyász.
2010. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Énis elég sokáig szenvedtem a bőrömmel. Zsíros volt meg pattanásos. Hatezerféle krémet vettem rá, meg külnféle dolgokat, de semmi se használt igazán. Ezután elegem lett, elmentem bőrgyógyászhoz, irt fel nekem antibiotikumot, amit szednem kellet, és mellé egy krémet. Na, ezek már használtak. Most teljesen szép a bőrőm.

Szerintem hagyd ezeket a tv-be hirdetős szuperkrémeket, és menj el dokihoz:)

2010. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm szed a bőrére gyógyszert. A probléma annyi, hogy a mellékhatások nagyon durván kijöttek rajta: nem eszik rendesen, nagyon szokott fájni a gyomra, és van amikor lelkileg sincs toppon...

Nekem is akartak felírni gyógyszert, csak én nem akarok szenvedni a mellékhatásoktól... ráadásul én a legtöbbre allergiás is vagyok, szóval nem olyan egyszerű :)

De majd csak feltalálnak nekem/neked valami egészségre ártalmatlan gyógyszert!

2010. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élesztő. Reggel és este is egyél kicsit. Szebb tőle a bőr. Kenheted is vele ha egy pici tejjel elkevered. 10-15perc után mosd le. Hetente1-2x ismételd.
2010. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszi!
2010. ápr. 14. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!