Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnapelőtt bekentem az arcom...

Tegnapelőtt bekentem az arcom lejárt akneroxiddal és nagyon bepirosodott. Kentem rá aloe verát meg sudocrem et de most nagyon csíp. Mit javasoltuk?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
jaj :( ne kenj ra összevissza mindent. pár napig semmilyen aktív hatóanyagot ne használj, csak egy laza hidratálót, (illatmenteset!!), la roche-posay cicaplast b5 próbáld ki. az akneroxid pedig egyébként is állatira szárít, rendes rutinnal oké lehet, de én csak több réteg hidratáló és olaj felett tudom elviselni, esetleg kifejezetten a problémás részen
2020. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kipróbálom :)
2020. jún. 18. 13:11
 3/6 A kérdező kommentje:
És szerinted antibiotikumos krém nem jó rá?
2020. jún. 18. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem ha nincs orvosi utasításod, ne most kenj antibiotikumot. most tényleg az ártalomcsökkentés legyen a fókuszban. egyébként ha aknés a bőröd, érdemes érzékenyként kezelni, és minél kíméletesebben bánni vele.
2020. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké igyekszem én is így látom helyesnek csak sajnos a stressztől mindent magamra kapkodnék de valóban le kéne nyugodni és józanul felmérni a helyzetet. Köszönöm a választ
2020. jún. 18. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugiii kend a cicaplastot!! drága, de rendbetesz és van benne gyulladáscsökkentő is)
2020. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!