Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyors megoldást tudtok...

Milyen gyors megoldást tudtok háton és dekoltázson levő pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Néhány napja nagyon sok pici piros kiütésszerű pattanás borította el a hátamat, vállaimat és a dekoltázsomat. Az a probléma hogy 3 nap múlva lesz egy estély ahol pántnélküli ruhában leszek ezért nagyon fontos lenne gyorsan eltüntetni ezeket. Van valakinek ötlete? Nagyon fontos lenne! Már ott tartok hogy el se megyek az estélyre ha így marad, mert nagyon csúnya.:(
2008. nov. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A dekoltázsodon semmiféleképpen se nyomd ki mert az mindig megmarad!!! Én a vendégeimnek a hátát kezelni szoktam úgy mint az arcot! Szerintem az segít! És témyleg! a dekoltázsodra meg vegyél lufa szivecsot és ugy dörzsöld a bőröd de óvatosan mert az a rész érzékenyebb! Sok sikert! Egy kozmetikus!
2008. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A csírátlanítólámpí egy perc alatt eltünteti, persze utána egy napig napégette a bőr, egy kis hidratálókrémmel helyrehozható...Ha nincs megoldás vegyél fel egy bolerót...persze nem értem miért nem választassz másik ruhát?
2008. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%

3 nap az nagyon kevés, de hosszabb távon, ha ezek pattanások, és nem kiütések van ötletem.

Ha inkább kiütés, akkor pl. kamillás borogatás segíthet.

2008. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a helyzet hogy kipróbáltam én már mindent, radírozást, lemosókat, tonikokat, krémeket, kamillás borogatást is, de semmi nem használ. Azt hiszem ezek inkább kiütések, mert nagyon picik, pirosak és nem nyomhatók ki mint egy pattanás. Választhatnék másik ruhát, de tök mindegy mert ezeket csak a garbó takarná el, azt meg azért mégsem vehetek fel...
2008. nov. 25. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

próbáld ki a fogkrémet, komolyan :)


pár órára kenj keveset a pattanásaidra, sokkal jobb lesz

2008. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, lehet hogy használna csak az a baj hogy nekem megszámlálhatatlan sok kis piros pöttyöm van. Végig a vállaimon, hátamon, dekoltázsomon, teljesen beborítanak. Ha be akarnám kenni akkor deréktól felfelé végig be kéne mázolnom magam fogkrémmel.
2008. nov. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!