Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire néz ki...

Szerintetek mennyire néz ki jól ez a szakáll?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék szakállat növeszteni. Sok lehetőségem nincs mert nagyjából csak az adott helyen van normális arcszőrzetem. Nektek tetszik az ilyen fajta szakáll? Mivel linkelni nem lehet a szakállat úgy tudjátok megnézni hogy beírjátok google keresőbe a képeknél hogy Orange is The New Black Hopper. Na most ami neki van szakáll nagyjából olyat szeretnék. Azt nézzétek amikor inkább hosszabb neki mert én is hosszabbra szeretném. Természetesen tudom hogy mindenkinek fejformához mérten más illik de nekem csak egy általános vélemény kéne hogy ez alapjáraton mennyire jó vagy sem szerintetek? Én is kopasz vagyok. Természetesen inkább hölgyek véleménye érdekelne.

2020. jún. 20. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ronda, nem jó...
2020. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van, akinek kifejezetten jól áll.
2020. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Képet róla legalább linkelhettél volna, mert azt simán lehet.


Egyébként nem egy szép valami és szakállnak nem nevezném. Szerintem neki sem áll jól.

2020. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én inkább arcpiszoknak nevezném :D

Egyébként biztos van akinek jobban áll. Nem veszítesz vele semmit, ha kipróbálod. Ha meg nem jön be akkor, leborotválod.

2020. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

a barátomnak pont így nő az arcszőrzete és mindig mondtam neki, hogy plíz ne növessze meg, mert utálom a szakállat és az ilyen végképp nem tetszik.

aztàn fogta magát és megnövesztette és rohadt jól áll neki :D igazából kompromisszum volt, régóta nyúztam, hogy legyen hosszú haja, ebben egyeztünk így meg, hogy akkor kipróbálja a szakállat.

így olyan lett, mint egy szexi viking :D de szerintem a hosszú haj nélkül is jól nézne ki, most már azt fújom, soha ne vágja le a szakállát :D :D



szóval próbáld ki, veszteni valód nincs, tényleg sokszor nem lehet tudni, kinek hogy áll majd.

2020. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!