Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna+indigóval befestettem a...

Henna+indigóval befestettem a hajam, most viszont eléggé feltünő és gagyi hatást kelt, úgy érzem, inkább végig mennék rajta nullással, van erre megoldás, vagy csak a nullás?

Figyelt kérdés
korán kezdett őszülni a hajam, ezért ezzel elkezdtem próbálkozni, de ez nagyon gagyi, akkor már inkább a nullás haj
máj. 3. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Diszperzites vödröt tegyél a fejedre!!!
máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz gagyi alatt.

Azóta gondolom rajöttél hogy az indigó kopik, és a henna színe is sötétül, tehát az összhatás nem azonnal látszódik.

De elég homályos amit írtál, ha leírod mit látsz feltünőnek és gagyinak, akkor leírom hogy változtass rajta ha lehetseges.

máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
érdekes, második-harmadik napra egészen természetesség vált, most már nem érzem gagyinak
máj. 8. 10:52
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, a színe változik az első 2-3 napban. Amúgy ha túltoltad az indigó ezért túl sötét lett esetleg akkor citromsavas pakolással lehet lekoptatni. De csak az indigót, a hennát nem.Ha elégedett vagy a színével akkor pár alkalommal elég tőfestest, utána pár hónap után az egészet érdemes hogy frissítsd a színét.


Neked az ősz részeken is barna lett vagy inkább vörös?

máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

az ősz részeken, ha bizonyos megvilágításba nézem akkor inkább vörös ez a bajom.. de most nézem a kutyám szőrét, és neki is olyan vörös szerű bizonyos színben, pedig tök fekete szőrű kutya


szóval az is lehet, már a paranoia beszél belőlem lol

máj. 8. 16:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert vöröses a fényben. Nem lehet hamvas barna árnyalatot kihozni belőle mint a vegyszeres festesből. Mindig lesz egy kocsit vöröses színe a fénynél. Én arra gondoltam igazabol hogy az én hajamrol pár mosás után lejön az indigó mindegy hol veszem milyen szuper minőségben, és marad a vörös henna ami furán néz ki mer őszülök. Másnak befogja sokáig az őszet is. Nem értem.
máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*mert
máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

En konkretan nem mosok hajat


Probalok keves szenhidratot enni igy legalabb nem lesz korpas a hajam

máj. 13. 09:07
 9/17 A kérdező kommentje:

most megnéztem újra, abban a fényben, igen most már egyértelműen vörös nincs mit tenni, kb vagy másfél hetente festem


vagy rájövök, hogyan lehet a hajam korai őszülését visszavinni eredeti színére, ezt próbálom már megfejteni egy jó pár éve

máj. 14. 17:06
 10/17 anonim ***** válasza:
máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!