Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem száraz széna...

Hogyan kezeljem száraz széna hajamat?

Figyelt kérdés
Szóval mint kiderült elég száraz úgymond "szétvasaltnak" tűnő hajam van, pedig ápolom és mosom rendszeresen. Panten proV-t használok, balzsamból is. Nem vasalom a hajamat mert félóra múlva behullámosodik újra pedig használok hővédőt. Nem tudom, hogy ez csak a haj típusom lenne , vagy csak valamit nem veszek észre, de vannnak ismerőseim akik rendszeresen vasalják a hajukat és mégis olyan szépnek sima olyan "selymesnek" tűnik. Szeretném suliidőszakban már vasalni hetente legalább 1x mert nem akarom mindig csak kontyba hordani a hajamat vagy hullámosan, amugy egyenesebb de inkább erős hullámos a hajam és dús... szóval jól jönne valami tipp, házi praktika, vagy valami jól bevált módszer hogy hogyan is szakadhatnék meg végre ettől a száraz szénás hajamtól, köszi a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 1. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy olyan kezelés,amelytől totál egészséges lesz a hajd. Hajépítésnek hívják, és gyakorlatilag folyékony hajat belesütnek a rendes hajadba, így ami töredezett meg szállkás az feltöltődik. Elég drága kezelés (asszem 8ezer), de szénás hajat is jóvá varázsolja.
2010. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ritkíttasd meg,úgy könnyebb kivasalni,és tartósabb is lesz talán,utána tegyél rá egy pici(!)hajlakkot!A szárazságra meg próbálj ki házi hajpakolásokat,én kipróbáltam ezt :

- 1 tojás sárgája (de ha hosszabb vagy dúsabb a hajad akkor lehet 2 is)

- 2-3 evőkanál méz

Ezeket keverd össze és hajmosás után kend a hajadra,rakjál rá alufóliát,és egy jó órára vagy ha több iőd van,akkor többre hagyd rajta és utána mosd le.

Nekem jó puha és selymes lett tőle a hajam!

Vagy esetleg nagyon ajánlják még a ricinus olajat,amit gyógyszertárban lehet kapni,pár száz Ft-ért. :)

2010. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!