Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szaraz a kisbabam...

Nagyon szaraz a kisbabam böre. Mit tudnatok ajanlani? Olajjal vagy kremmel kezeljem neli?

Figyelt kérdés
Ma pontosan 8-napos es meg a köldökcsonk is sajna meg van.
2010. okt. 26. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fürdés után, a gyógyszertári fürdetővel kend be. Visszahidratálja a kis bőrét. Napközben is lehet többszőr, rendbe jön :)
2010. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

excipial Lipoloition

cremor aquosa

Sanatopic

Dermax


Ezek mind nagyon jól

A gyógyzsertári fürdető nekünk pont hogy szárított!!!

2010. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt a problémánk, a gy.orvos írt fel gyógyszertári zsírozót, és pár hónap alatt teljesen rendbejött a bőre. recept nélkül is megvehető, csak drágább egy kicsit.
2010. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. NEM fürdetőre gondolok, van zsírozó is. Ezt fürdés után kell rákenni a bőrére.
2010. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kinek, hogy, a gyógyszertárival kezdeném a helyedben. Még én is használom az arcomra, elég vízhiányos, este bekenem, reggel olyan jó puha. Én mikor szültem, többgyerekes Anyukák már szülni úgy jöttek, hogy a tasijukban volt és kenték a baba bőrét már a korházban....
2010. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, gyógyszertári olaj. A legjobb. Doki felírja, én még masszírozni is ezzel masszíroztam sokáig.
2010. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári A-rit krém, nekünk felírták receptre. Az tökéletes egy ilyen pici babának.
2010. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha olaj,akkor én a mandulaolajra esküszöm.Nekünk nagyon bevált.
2010. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk az vált be nagyon, hogy a fürdővizébe tettünk babaolajat. A vízzel ugye 10X jobban felszívódik az olaj is, és gyönyörű bőre lett mindkét kisfiamnak.

egyébként a 8napos babának még csak mos pereg le az újszülött bőre, ez eltart 2-3hetes korukig, még a pici ujjacskáiról is hámlani fog a bőr- szóval ne ilyedj meg!

mivel a kis köldökére még vigyázni kell, ha óvatosan fürdeted a babaolajos vízben, a hasikáját is kicsit megnedvesíted a köldöke kivételével, úgy is hatni fog a babaolaj.

jó babázást!

2010. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a valaszokat!!!! Tenyleg sokat segitettetek!

Köszönöm megegyszer!

2010. okt. 26. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!