Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta már ezt a...

Valaki használta már ezt a szőrtelenítési módszert?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen krém amit felkell kenni a lábra és,ha egy megadott időig fennthagyod egy anyaggal lemosod és akkor lehúzza a szőrt. Valaki próbálta és bevált? Hallottam,hogyha nem ügyel az ember akkor égést kap.

2020. jún. 24. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szortelenito krem

Rajta van hogy meddig kell fenthagyni es mely teruleteken hasznalhatod

Ha betartod a szabalyait semmi bajod nem lesz pl eges

2020. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem elég sokan használtunk már szőrtelenítő krémeket :) A legtöbbet simán a spatulával kell leszedni, amit adnak hozzá. Működik, de érzékeny bőrűeknél okozhat allergiás reakciókat. Próbáld ki először egy pici területen, mielőtt az egész lábadra felkened.
2020. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig csak ezt használtam. De nem lemosni kell, hanem kis spatulával lekaparni és szemetesbe dobni. A cucc eldugítja a lefolyót és veszélyes a természetes vizekre.

Igazi égési sérülést nem lehet tőle kapni, ha túl sokáig hagyod rajta max olyan lesz, mintha napon égtél volna le. De 10 percnél tovább nem is kell fennhagyni, leszed mindent annyi idő alatt.

Tapasztalataim alapján ez irritálja legkevésbé a bőrt.

Veet-et használtam anno.

2020. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!