Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet ehhez a körmöshöz...

Jó ötlet ehhez a körmöshöz menni a gyereknek egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a kérdés kicsit gáz. Körmöshöz fog menni a 12 éves lányom, manikűrre. Nemrég derült ki, hogy aznap pont nem lehetek vele ott. Tud angolul valamennyire, mert egyébként egy olyan körmöshöz fog menni, ahol elvileg csak 2 kínai/koreai férfi dolgozik, akik amúgy angolul is alig tudnak. Másik időpontot nem hiszem, hogy tudok neki foglalni, nagyon macerás volt ez is. Nagyon jókat hallottam viszont a körmösről.

máj. 11. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet, menjen csak
Nem jó, foglalj másik időpontot
10 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Menjen csak. Remélem rögtön utána van időpont ajakfeltöltésre és brazil gyantázásra is.
máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
12 évesen pont jó neki a körme úgy is, ahogy van.
máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Miért gondoljátok hogy beleszolhattok egy idegen anyuka döntésében mit enged a gyereknek?:D 12 évesen már mehet egyedül szerintem bőven, telefon azért legyen nála. Gondolom beszélni meg nem kell olyan sokat, ha csak manikűr lesz:)
máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
"Miért gondoljátok hogy beleszolhattok egy idegen anyuka döntésében mit enged a gyereknek?"Talán mert megkérdezte, jó ötlet-e, azért.
máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
És vállalnak 12 évest? Necces.
máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

De itt most miért érdekes, hogy gyerek? Te beszélsz kínaiul/koreaiul, ill. a többi vendég? Feltételezem, ha dolgozhatnak egy szalonban, akkor azért annyit beszélnek magyarul, hogy a lényegi dolgokat el tudják mondani/megértik. A kínai diszkontokban sem éppen pengék sokszor az ázsiai eladók magyar nyelvtudás terén, de megértik, hogy kártyával szeretnék fizetni, vagy meg tudják mutatni, hol van, ha keresek egy terméket. Ez a lényeg, nem az, hogy magasröptű beszélgetéseket tudjak velük folytatni.


4-es: De nem azt kérdezte, hogy a manikűr jó ötlet-e...

máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: Arról nem írtál, volt-e már a szalonban, tudja-e oda az útvonalat, mennyire talpraesett, én ettől tenném függővé.
máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
Már alig várom a következő kérdést, hogy be lehet-e perelni egy feketén működő műkörmöst ha a 12 éves gyereknek eladott méregdrágán valami használhatatlan szart, vagy ha nem azt csinálta amit kért - durvább bűncselekményekre egy egyedül lévő 12 éves kislány ellen nem is térek ki.
máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
4. Szövegértés...senki nem kérdezte hogy te megengednéd-e. Azt kérdezte egyedül elmehet-e már a gyerek.
máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%

"Miért gondoljátok hogy beleszolhattok egy idegen anyuka döntésében mit enged a gyereknek?:D 12 évesen már mehet egyedül szerintem bőven, telefon azért legyen nála."

Miért gondolod, hogy beleszólhatsz egy idegen anyuka döntésébe, mit enged a gyereknek? :D

máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!