Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha úgy hullik a...

Mit tegyek, ha úgy hullik a hajam, mint ősszel a falevél?

Figyelt kérdés
Már 6-7 éves korom óta hullik. De olyan szinten, hogy a szőnyegről csomókban szedem fel a hajamat. Voltam mindenféle orvosnál, nincs semmilyen allergiám, nincs semmilyen vitaminhiányom, nincs semmilyen nőgyógyászati problémám. Amikor csak végigsimítom azt a rákos hajamat, több hajszál is kijön belőle. Ha kiengedve hordom, akkor több is hullik ki, de nem hordhatom mindig felfogva, mivel nem egészséges. Próbaltam má szinte mindegyik csodaszert, az olcsótól a drágáig mindent, de semmi változás. Mégcsak javulás sem történt. Már ott tartok, hogy nem is fésülködök, csak ha már nagyon muszáj. A hajmosás a halálom, mert hajmosáskor 1-2 emberi tincsnek megfelelő hajszálmennyiség jön ki a fejbőrömből. Alapjáraton kevés hajam van, amit ha felfogok, akkor kilátszik a fejbőröm, főleg ha picit zaírosabb is a hajam és tincsekbe összeáll. Na akkor aztán rohadt szép vagyok. Mit tegyek? Már rendszeresen sírhatnékom van, amikor a hajamra gondolok.

2020. jún. 25. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Márpedig valami kell, hogy legyen a testedben ami ezt váltja ki. Lehet nem allergia meg vitaminhiány, de valami szervi probléma is lehet. El kéne menned egy teljeskörű laborvizsgálatra. Ezen kívül addig is sok folyadék és rendszeres egészséges táplálkozás, kiegészítő vitaminokkal. Nem vagy depressziós? Az is rásegíthet.
2020. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Matekk001 válasza:

[link]


Esetleg az itteni tanácsok segítenek és vagy rávezetnek a megoldásra. Viszont választ kíváncsian várom miután végig olvastad a cikket. :)

2020. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!