Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után élénk vörös...

Szőkítés után élénk vörös lett a hajam. Sötétszürke hajfesték be tudja így szépen fogni?

Figyelt kérdés
Eredetileg középbarna hajam van, ezt szeretném sötét szürkére festeni. Először Syoss szőkítőt használtam, végig követtem a használati utasítást. Amikor megszárítottam láttam, hogy a hajam élénk, világos vörös színű lett. Ebben az esetben megpróbálhatom-e a sötét szürke (Schwarzkopf LIVE, dusty silver) festéket ráfesteni, vagy az fixen csúnya végeredményt szülne? Mit tehetek ebben az esetben?

2020. jún. 25. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, a szőkítéstől narancssárgás lesz a haj. Ezért kell utána rákenni hajfestéket.Próbáld meg azt a hamvasat, biztos jobb lesz mint most.
2020. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a Schwarzkopf Live termek 2.mosas utan kikopik sajnos. Szokitett hajon se fogja be ugy mint a kepen latszik. Voroses hajon pedig egyaltalan nem lesz szep, persze kiprobalhatod de penzkidobas. Fodrasz vagyok
2020. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mármint erre a vörösre rá mehet a szürke festék? Tervezek tonert venni, arra gondoltam, hogy egy darabig azzal kezelem, mielőtt szürkére váltanék.
2020. jún. 25. 16:10
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Neked is köszönöm! Megkerdezhetem, hogy ebben az esetben milyen festéket ajánlasz?
2020. jún. 25. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Syoss szokitovel probald ujbol kiszokiteni, ha mar sargas lesz a hajszined akkor pedig alkalmazd a Kallos Silver sampont, kb.600 forint. Szep szurkes hajszint tudsz elerni
2020. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy utana neztem, lattam, hogy sok helyen ajanlottak a Kallos termekeket. Remelem bevalik, nagyon koszonom!
2020. jún. 25. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szurke hajszin csak erosen pigmentalt hajszinezokkel lesz szep, pl.pulp riot, arctic fox,revolution.. tartos hajfestekkel nehez ha nem vagy eleg szoke. Ezert kimelobb a szurke sampon, hamvasit es sikerul vele szurkes hajszinhatast elerni
2020. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Arctic foxrol rengeteg jot hallottam, azt szivesen megprobalnam. Ezek mennyire tartosak? :)
2020. jún. 25. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!