Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg a ricinusolaj tartalmú...

Tényleg a ricinusolaj tartalmú sampontól hullhat nagyon durván a hajam?

Figyelt kérdés
Sosem volt még ilyen problémám, de kb. az új sampon használatától kezdve nagyon nagyon sok hajam kihullik hajmosásnál/fésülésnél. Olvastam a samponról véleményeket és van aki írta, hogy igen miatta hullik. De miért okoz ilyet a ricinusolaj?

2020. jún. 25. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt mondta hasznááld nem fog hullani.. tincsekbe hullott ki.. mikor abbahagytam elmúlt.. és akkor persze jött az, hogy áhh tuti hogy nem attól volt, fejbőrre is lehet tenni jót tesz meg hasonlók..

Én a hajnövesztő képességét aláírom de több kihullik, mint amennyire a hajad megnő, legalábbis az én kevés hajamnák ez volt.

Hogy miért??? Passz. Szerintem azért mert egy sűrű hashajtó olaj, nem pedig a fejbőrre való.

Eltömíti a hajhagymákat gondolom.

2020. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A sampon maga nem tudom, miért, a ricinus olaj nyilván azért, mert egy sűrű, ragacsos olaj, tehát a kihullott hajszálakat, amiket nap közben elhagytál, de még a hajadban maradtak, azokat egyben szedi ki. Kb. mintha mézet kennél a hajadra, az sem hullajtja a hajat, csak sok beleragad.
2020. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!